عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: خداوند از شنونده قرآن سختی‎های دنیا را برمی‌دارد و از قاریی آن گرفتاری‎های آخرت را. وسائل الشیعه ج2 ص831

كتاب 23 اصل موفقيت وارن بافت و ديگر نابغه‌هاي سرمايه‌گذاري منتشر شد

كتاب 23 اصل موفقيت وارن بافت و ديگر نابغه‌هاي سرمايه‌گذاري منتشر شد
شنبه 9 بهمن 1389  10:01 ق.ظ

 در حالي "وارن بافت " براي همه فعالان بازارهاي سهام دنيا نامي آشنا است كه در ايران اين بزرگترين سهامدار و سرمايه گذار شركت هاي بورسي با ثروت 47 ميليارد دلاري كه با سبك خاصي اقدام به خريد و فروش سهام كرده و مي كند ،كمتر شناخته شده است. 
براين اساس ، سيدمحمد حسيني بهشتيان و امير كامگار كتاب " 23 اصل موفقيت وارن بافت و ديگر نابغه‌هاي سرمايه‌گذاري» به نوشته "مارك تاير " را ترجمه كردند تا سهامداران فعال كشور هم از چند وچون اصول سرمايه گذاري و تجربه هاي وي و ديگر سرمايه گذاران موفق استفاده كنند. 
اين كتاب كه توسط نشر نوآور منتشر شده برگردان ويرايش سوم يكي از پرفروش‌ترين كتاب‌هاي نوشته شده در مورد وارن بافت و ديگر بزرگان سرمايه‌گذاري است. مولف در اين كتاب، با گردآوري 23 اصل و 7 اشتباه بزرگ، نشان مي‌دهد اصولي كه وارن بافت و ديگران را به ثروتمندترين سرمايه‌گذاران دنيا تبديل كرد، همان روش‌هاي ذهني و استراتژي‌هايي است كه اين افراد ايجاد كرده و در مدت 50 سال به انجام آنها پايبند بوده‌اند. 
مترجمان كتاب هم بر اين باورند مطالعه اين كتاب مي‌تواند از يك سو افرادي را كه از تجربه و دانش كافي سرمايه‌گذاري برخوردار هستند، به سوي بهينه كردن فعاليت‌ها و سرمايه‌گذاري خود رهنمون سازد و از سوي ديگر افرادي را كه به دليل برخوردار نبودن از دانش كافي سرمايه‌گذاري، مقداري از سرمايه خود را از دست داده و متضرر شده‌اند را به حركت مجدد و اتخاذ تصميم‌هاي صحيح وادارد. 
اين كتاب مشتمل بر دو بخش و 32 فصل است كه در بخش اول روش‌هاي موفق وارن بافت و جورجي شوارتز مورد بحث و بررسي قرار گرفته و در بخش دوم نيز 23 اصل موفقيت تشريح شده است. 

10750403264581828474.jpg

ayoub12

ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها