عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.
کتاب های الکترونیکی

معرفی فیس لیفت 2017 از تویوتا کرولا

معرفی فیس لیفت 2017 از تویوتا کرولا
شنبه 14 فروردین 1395  10:32 ق.ظ

کرولا یا بهتر است بگوییم پرفروش ترین خودروی جهان در نسخه 2017 دچار تغییراتی ظاهری شده و در مدل 2017 معرفه شده است. در جلو و عقب تغییراتی در ظاهر این خودرو ایجاد شده که می توانیم به بازطراحی چراغ ها و جلو پنجره اشاره کنیم و در حقیقت باید گفت که تویوتا برای این مدل از کرولا دست به جراحی سنگینی زده است. تویوتا کرولا 2017 در نمای کنار هم تغییراتی را به خود دیده و دستگیره ها به صورت کرومی شده اند و از رینگ هایی جدید در سایز 16 و 17 اینچی استفاده شده است. در عقب همچنین از چراغ های جدید با LED استفاده شده و طرحهای کرومی نمای زیباتری را در این قسمت ساخته است.

کرولا 20 درصد فروش کل تویوتا را تشکیل می دهد

در این خودرو از سیستم های جدیدی از جمله سیستم هشدار تابلوهای جاده، هشدار خروج از خطوط و یا سیستم پیشگیری از تصادف بکار رفته است.
تویوتا کرولا 2017 از تابستان امسال راهی بازارهای جهانی می شود که تعداد آنها به بیش از 150 بازار می رسد. فروش تویوتا کرولا آنچنان خوب است که 20 درصد از فروش کل محصولات تویوتا به دوش این خودرو است.

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

مدیران برتر آبان ماه

khodaeem1
khodaeem1

کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 88970
siryahya تشکرات از این پست