عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806
کتاب های الکترونیکی

📣📣📣 درد دل هایی از جنس پیشنهاد 📣📣📣

پاسخ به:📣📣📣 درد و دل هایی از جنس پیشنهاد 📣📣📣
دوشنبه 11 بهمن 1395  05:06 ب.ظ

سلام به همگی و ممنون بابت ایجاد تاپیک.

نمیدونم این تاپیک چندمین تاپیکی از این قبیل هست، پیشنهاد، انتقاد و گاها طرح هایی از طرف کاربران مطرح شده که قسمتی ترتیب اثر داده شدند و‌بخشی هم به به زودی موکول شدند. بخشی هم کلا با مخالفت همراه شدند.

یه وقتی هم من یا کاربران دیگه پیشنهاداتی دادیم که مسئولین بالادست نمیدونم بر چه اساسی کلا باهاش مخالفت کردند

تو‌زمانی که دیگه اینستاگرام و تلگرام و .... در فضاهای مجازی جذابیتهای خاص خودشون رو دارند و شاید بشه گفت حرف اول رو در جذب مخاطب میزنند،  بعضی سایت های فرهنگی و از جمله راسخون حتی ایجاد چت آنلاین رو‌ ضروری نمیدونن و‌ البته فراموش نمیکنم که بعضا ایجاد اتاق چت رو هم با اکراه پذیرفتند.

همیشه دشمن جلوتر از ما حرکت میکنه، ، همه ی جوانهای امروزی دنبال این نیستند که کدوم سایت از نظر فرهنگی و‌مذهبی بیشتر مطلب داره! یه فکری باید برای جذب این قبیل افراد بکنید.

بالاخره در فضای مجازی راسخون جزو سایت های مطرح در زمینه فرهنگی و مذهبی هست.

درسته که جوایز، و برنامه های متنوعی در سایت اجرا میشه و‌ گاها کاربران با علاقه در این برنامه ها شرکت میکنند ولی مساله ای که هست اینه‌که گاهی بعضی سایت ها بدون پرداخت اینگونه هزینه ها، مخاطبان رو‌جذب میکنند.

به نظرم در این زمینه، با کاربران و‌یا متولیانی که به این امور واردند مشورت بشه، مفید هست.

در زندگی بکوشلباس صبر بر تن بپوشبا دانایان بجوشعزت نفس را به هیچ قیمتی مفروش

salma57
salma57

کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1391 
تعداد پست ها : 34826
محل سکونت : قم
mty1378 borkhar rasekhoon_m ravabet_rasekhoon siryahya farnaz_s mehdi0014 ehsan007060 omiddeymi1368 nazaninfatemeh ahmad0 تشکرات از این پست