عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌وآله: بخشنده ترین شما پس از من کسی است که دانشی بیاموزد آنگاه دانش خود را بپراکند. میزان الحکمه
کتاب های الکترونیکی

واكنش بازيكنان استيل آذين به انصراف كوئيروش، مهدوي كيا: مربي خوبي بود

واكنش بازيكنان استيل آذين به انصراف كوئيروش، مهدوي كيا: مربي خوبي بود
چهارشنبه 27 بهمن 1389  05:53 ب.ظ

پس از تمرين تيم فوتبال استيل آذين، بازيكنان اين تيم درباره وضعيت سرمربي تيم ملي و باشگاه شان با ايسنا گفت‌وگو كردند.

مهدي مهدوي كيا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با بيان اين كه هميشه اخبار تيم ملي را دنبال مي‌كنم، اظهاركرد: اميدوارم هرچه زودتر فدراسيون فوتبال تكليف تيم ملي را روشن كند. كارلوس كوئيروش مربي بسيار خوبي بود و مي‌توانست براي فوتبال ما اثربخش باشد. به هر حال اميدوارم هرچه سريعتر يك مربي خوب در راس تيم ملي قرار بگيرد.

وي همچنين با بيان اين كه بدشانسي يكي از عوامل شكست‌هاي استيل آذين در دو بازي گذشته بوده است، خاطرنشان كرد: ما نتيجه دو بازي را واگذار كرده‌ايم، بنابراين بازي مقابل پيكان قزوين از نظر روحي و رواني براي ما بسيار بااهميت است كه اميدوارم با پيروزي در برابر اين تيم شرايطمان بهتر شود.

مهرزاد معدنچي نيز در گفت‌وگو با ايسنا با ابراز ناراحتي از انصراف كوئيروش از هدايت تيم ملي ايران تصريح كرد: از آنجايي كه هنوز سن من كم است به تيم ملي فكر مي‌كنم و اميدوارم با تمرين‌هاي زياد دوباره به تيم ملي بازگردم. حيف شد كه نتوانستيم او را به خدمت بگيريم. كوئيروش مي‌توانست به تيم ملي كمك كند چرا كه ايران بازيكنان با استعداد زيادي دارد.

وي درباره وضعيت تيم فوتبال استيل آذين هم اظهار كرد: متاسفانه نيم فصل دوم را با دو شكست شروع كرديم، پس نمي‌توانم بگويم وضعيت ما خوب است اما در شرايطي هستيم كه بايد با تلاش بيشتر و تمرين بهتر در بازي‌هاي آينده كه براي ما حكم فينال را دارند، حاضر شويم.

بازيكن سابق تيم ملي فوتبال همچنين با بيان اين كه بازي با پيكان شش امتيازي است، گفت: پيكان هم مثل ما شرايط خوبي ندارد و اميدوارم بتوانم با پيروزي برابر اين تيم جايگاهمان را در جدول بهتر كنيم.

وي در پايان در رابطه با مصدوميت‌اش گفت: در حال حاضر وضعيت‌ام بهبود پيدا كرده است و شروع به دويدن كرده‌ام و فكر مي‌كنم به بازي برابر تراكتورسازي مي‌رسم.

همچنين محمد غلامي در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا با بيان اين كه از شنيدن خبر انصراف كوئيروش ناراحت شدم، اظهار كرد: حضور آقاي كوئيروش در ايران مي‌توانست خيلي به ما كمك كند. در حال حاضر هم تيم ملي نسبت به قبل بهتر شده است. در بازي مقابل روسيه هم خوب كار كرديم.

وي ادامه داد: اردويي كه براي مسابقه با تيم ملي روسيه با هدايت آقاي منصوريان داشتيم خيلي خوب بود. آقاي منصوريان هم مربي خوبي است و فكر مي‌كنم اگر فدراسيون فوتبال به ايشان يك فرصت بدهند خوب است.

بازيكن تيم ملي فوتبال در پايان با بيان اين كه در حال حاضر شرايطمان بهتر از قبل شده است، درباره وضعيت تيم فوتبال استيل آذين هم گفت: خدا را شكر تمرين‌هاي خوبي را پشت سر مي‌گذاريم و به همين دليل بازيكنان ما آماده بازي با پيكان هستند و از آنجايي كه فاصله امتيازي تيم‌هاي پايين جدولي كم است اميدواريم بتوانيم در آينده جايگاه بهتري را در جدول كسب كنيم.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005
svh2005

کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447