سران فتنه بي‌شك مهره‌هاي آمريكا هستند

 
amirpetrucci0261
amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/

سران فتنه بي‌شك مهره‌هاي آمريكا هستند
جمعه 29 بهمن 1389  12:55 ب.ظ

جامعه روحانيت ساري:
سران فتنه بي‌شك مهره‌هاي آمريكا هستند

خبرگزاري فارس: جامعه روحانيت شهرستان ساري با صدور بيانيه‌اي تحركات اخير جريان فتنه در تهران را محكوم كرد و اعلام كرد: سران فتنه بي‌شك مهره‌هاي آمريكا هستند.

به گزارش خبرگزاري فارس از شهرستان ساري، جامعه روحانيت شهرستان شهرستان ساري با محكوميت اقدامات آشوب‌طلبانه جمع اندك فتنه‌گران و تسليت شهادت دو عزيز از دست رفته در اغتشاش 25 بهمن، خواستار اقدام سريع دستگاه قضايي در محاكمه و اشد مجازات سران محارب فتنه است.
در اين بيانيه تاكيد شد: ملت سرافزار و شگفتي‌آفرين ايران اسلامي اين روزها در حالي طليعه سي و سومين سالروز پيروزي شكوهمند انقلاب جهاني خود را جشن گرفته‌اند كه سران فتنه به بهانه حمايت از مردم مصر بار ديگر دعوت به تظاهراتي كردند كه در حقيقت براي خدمت به آمريكا و رژيم صهيونيستي انجام گرفت.
در بخشي از اين بيانيه آمده است: امروز موج بيداري اسلامي به بركت عظمت نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران در خاورميانه به ويژه در كشورهاي مصر، تونس و يمن مبين صدور ارزش‌هاي انقلاب و آرمان‌هاي امام راحل به دنيا و تحقق پيش‌بيني‌هاي آن زعيم عالي عنوان است.
جامعه روحانيت شهرستان ساري در اين بيانيه آورده است: اما چهره نفاق و ايادي استكبار كه عظمت انقلاب و حضور حماسي ملت ولايت‌مدار ايران اسلامي در22 بهمن امسال را برنتافتند بار ديگر با گماردن عناصر فتنه‌گر داخلي با ايجاد فتنه و آشوب قصد ضربه‌زدن به نظام اسلامي را داشتند و به‏خيال خام خود مي‌خواستند با اين رفتار مذبوحانه حركت‌هاي عظيم مردمي را در منطقه تحت‌الشعاع قرار دهند غافل از اينكه دم مسيحايي رهبري فقيد در كالبد اين ملت دميده و سبب جاودانگي شدن اين انقلاب شده است.
در پايان اين بيانيه تاكيد شد: سران فتنه كه بي‌شك مهره‌هاي آمريكا و اسرائيل به شمار مي‌روند با دعوت به اغتشاش كور، بر حماقت‌ها و عناد كينه‌توزانه خود با نظام اسلامي و آرمان‌هاي امام صحه گذاشتند و با ناكامي خود در روز 25 بهمن امسال آخرين دست و پاهاي خود را در باتلاق غرب زدند.
انتهاي پيام/خ30/ج

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها