ننگ مقابله با خيزش بزرگ دنياي اسلام تا ابد بر پيشاني فتنه‌گران مي‌ماند

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287040
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

ننگ مقابله با خيزش بزرگ دنياي اسلام تا ابد بر پيشاني فتنه‌گران مي‌ماند
جمعه 29 بهمن 1389  01:19 ب.ظ

89/11/29 - 09:50
شماره:8911290116
تكرار/در بيانيه مجمع پيشكسوتان جهاد و شهادت در جبهه سوسنگرد تاكيد شد؛
ننگ مقابله با خيزش بزرگ دنياي اسلام تا ابد بر پيشاني فتنه‌گران مي‌ماند

خبرگزاري فارس: مجمع پيشكسوتان جهاد و شهادت در جبهه سوسنگرد، با صدور بيانيه اي در واكنش به اقدام احير فتنه‌گران آورده است: فتنه‌گران با اعلام دروغين حمايت از مصر و تونس تلاش كردند خيزش دنياي اسلام را از نقطه كانوني آن خارج كرده و فضاي تنفس استكبار را باز نمايند كه اين ننگ تا ابد بر پيشاني فتنه‌گران باقي خواهد ماند.

به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا»، مجمع پيشكسوتان جهاد و شهادت در جبهه سوسنگر ضمن محكوم كردن اقدامات مذبوحانه سران فتنه در ايجاد اغتشاش و خيانت به آرمان‌هاي امام خميني (ره) و شهداي انقلاب اسلامي بر تجديد پيمان خويش با مقام عظماي ولايت حضرت آيت‌الله خامنه‌اي تأكيد كردند.


در اين بيانيه آمده است: ملت شريف ايران و امت حزب‌الله! انقلاب اسلامي به رهبري بزرگ‌ پرچمدار آزادي و استقلال،‌ حضرت امام خميني (ره)‌ موجب شد تا اسلام از طي قرن‌ها تاريكي و استبداد و به هنگام سلطه استكبار شرق و غرب بر جهان ملت ايران را از يوغ ستم و جهل رهايي بخشد و سربلندي و عزت و استقلال را به ملت ايران عطا نمايد.


در ادامه اين بيانيه آمده است:‌ بر ملت غيور، بصير و بيدار ايران اسلامي كه با حضور شكوهمند و هوشمندانه خود در راهپيمايي 22 بهمن مشتي محكم بر دهان فتنه‌گران و اربابان مستكبرشان آمريكا، انگليس و اسرائيل زد و پيام آرمان انقلاب اسلامي را در طي 32 سال استقلامت بر راه امام و شهيدان و حمايت از ولايت فقيه به ملت‌هاي تحت ستم مسلمان به خصوص مردم قهرمان تونس، مصر، يمن و... رساند، درود مي‌فرستيم.


اين بيانيه مي‌افزايد: اغتشاشات آشوب‌طلبان در 25 بهمن‌ماه نشان داد كه جريان فتنه‌گر اصل نظام اسلامي را هدف قرار داده و امروز بر همه دلسوزان و وفاداران به انقلاب اسلامي تكليف شرعي و انقلابي است كه مرزبندي خود را از جبهه نفاق و خيانت كه مورد حمايت دنياي استكبار به ويژه رژيم صهيونيستي قرار دارد، مشخص سازد.


در اين بياينه آمده است: فتنه‌گران با اعلام دروغين حمايت از مردم مصر و تونس تلاش كردند خيزش بزرگ دنياي اسلام را از نقطه كانوني آن خارج كرده و فضاي تنفس دنياي استكبار را باز نمايند كه اين ننگ و ذلت تا ابد بر پيشاني فتنه‌گران و منافقان باقي خواهد ماند.


در ادامه اين بيانيه مي‌خوانيم ما پيشكسوتان جهاد و شهادت در جبهه سوسنگرد با عزمي راسخ ضمن ايستادگي بر آرمان‌هاي امام خميني (ره) و ميثاق مجدد با شهيدان در حمايت از ولايت مطلقه فقيه به عنوان منبع الهام‌بخش خيزش جهان اسلام، برائت و بيداري خود را از سران فتنه و كساني كه با سكوت خود از آنها حمايت و سبب شادي دشمنان مي‌شود را اعلام مي‌نماييم.


در پايان اين بيانيه تأكيد شده است: پيشكسوتان جهاد و شهادت بار ديگر بيعت خود با رهبر فرزانه انقلاب اسلامي، حضرت امام خامنه‌اي (مدظله‌العالي) را تجديد و آمادگي‌ خود را براي جانبازي در راه تحقق اهداف و منويات بلند معظم‌له اعلام مي‌دارد.انتهاي پيام/

 
 
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها