عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82
کتاب های الکترونیکی

ننگ مقابله با خيزش بزرگ دنياي اسلام تا ابد بر پيشاني فتنه‌گران مي‌ماند

ننگ مقابله با خيزش بزرگ دنياي اسلام تا ابد بر پيشاني فتنه‌گران مي‌ماند
جمعه 29 بهمن 1389  01:19 ب.ظ

89/11/29 - 09:50
شماره:8911290116
تكرار/در بيانيه مجمع پيشكسوتان جهاد و شهادت در جبهه سوسنگرد تاكيد شد؛
ننگ مقابله با خيزش بزرگ دنياي اسلام تا ابد بر پيشاني فتنه‌گران مي‌ماند

خبرگزاري فارس: مجمع پيشكسوتان جهاد و شهادت در جبهه سوسنگرد، با صدور بيانيه اي در واكنش به اقدام احير فتنه‌گران آورده است: فتنه‌گران با اعلام دروغين حمايت از مصر و تونس تلاش كردند خيزش دنياي اسلام را از نقطه كانوني آن خارج كرده و فضاي تنفس استكبار را باز نمايند كه اين ننگ تا ابد بر پيشاني فتنه‌گران باقي خواهد ماند.

به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا»، مجمع پيشكسوتان جهاد و شهادت در جبهه سوسنگر ضمن محكوم كردن اقدامات مذبوحانه سران فتنه در ايجاد اغتشاش و خيانت به آرمان‌هاي امام خميني (ره) و شهداي انقلاب اسلامي بر تجديد پيمان خويش با مقام عظماي ولايت حضرت آيت‌الله خامنه‌اي تأكيد كردند.


در اين بيانيه آمده است: ملت شريف ايران و امت حزب‌الله! انقلاب اسلامي به رهبري بزرگ‌ پرچمدار آزادي و استقلال،‌ حضرت امام خميني (ره)‌ موجب شد تا اسلام از طي قرن‌ها تاريكي و استبداد و به هنگام سلطه استكبار شرق و غرب بر جهان ملت ايران را از يوغ ستم و جهل رهايي بخشد و سربلندي و عزت و استقلال را به ملت ايران عطا نمايد.


در ادامه اين بيانيه آمده است:‌ بر ملت غيور، بصير و بيدار ايران اسلامي كه با حضور شكوهمند و هوشمندانه خود در راهپيمايي 22 بهمن مشتي محكم بر دهان فتنه‌گران و اربابان مستكبرشان آمريكا، انگليس و اسرائيل زد و پيام آرمان انقلاب اسلامي را در طي 32 سال استقلامت بر راه امام و شهيدان و حمايت از ولايت فقيه به ملت‌هاي تحت ستم مسلمان به خصوص مردم قهرمان تونس، مصر، يمن و... رساند، درود مي‌فرستيم.


اين بيانيه مي‌افزايد: اغتشاشات آشوب‌طلبان در 25 بهمن‌ماه نشان داد كه جريان فتنه‌گر اصل نظام اسلامي را هدف قرار داده و امروز بر همه دلسوزان و وفاداران به انقلاب اسلامي تكليف شرعي و انقلابي است كه مرزبندي خود را از جبهه نفاق و خيانت كه مورد حمايت دنياي استكبار به ويژه رژيم صهيونيستي قرار دارد، مشخص سازد.


در اين بياينه آمده است: فتنه‌گران با اعلام دروغين حمايت از مردم مصر و تونس تلاش كردند خيزش بزرگ دنياي اسلام را از نقطه كانوني آن خارج كرده و فضاي تنفس دنياي استكبار را باز نمايند كه اين ننگ و ذلت تا ابد بر پيشاني فتنه‌گران و منافقان باقي خواهد ماند.


در ادامه اين بيانيه مي‌خوانيم ما پيشكسوتان جهاد و شهادت در جبهه سوسنگرد با عزمي راسخ ضمن ايستادگي بر آرمان‌هاي امام خميني (ره) و ميثاق مجدد با شهيدان در حمايت از ولايت مطلقه فقيه به عنوان منبع الهام‌بخش خيزش جهان اسلام، برائت و بيداري خود را از سران فتنه و كساني كه با سكوت خود از آنها حمايت و سبب شادي دشمنان مي‌شود را اعلام مي‌نماييم.


در پايان اين بيانيه تأكيد شده است: پيشكسوتان جهاد و شهادت بار ديگر بيعت خود با رهبر فرزانه انقلاب اسلامي، حضرت امام خامنه‌اي (مدظله‌العالي) را تجديد و آمادگي‌ خود را براي جانبازي در راه تحقق اهداف و منويات بلند معظم‌له اعلام مي‌دارد.انتهاي پيام/

 
 
mehdi0014
mehdi0014

کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز