عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.
از آسمان چه می دانید

به دنبال اظهارنظر دبيركل "نادو"، هاشميان: از اين بحث تكراري و بي‌نتيجه خسته شده‌ام

به دنبال اظهارنظر دبيركل "نادو"، هاشميان: از اين بحث تكراري و بي‌نتيجه خسته شده‌ام
شنبه 30 بهمن 1389  10:15 ق.ظ

احمد هاشميان گفت: از بحث تكراري و خسته كننده انتقال فعاليتهاي ضد دوپينگ در فوتبال به ستاد ملي مبارزه با دوپينگ خسته شده‌ام و باز هم مي‌گويم كه تابع نظر مسوولان هستم.

رييس كميته پزشكي فدراسيون فوتبال به دنبال اظهارنظر پوركاظمي دبير كل ستاد ملي مبارزه با دوپينگ (نادو) در گفتگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، درپاسخ به اين سوال كه آيا قرار است فعاليتهاي ضد دوپينگ در فوتبال به نادو منتقل شود، گفت: من در صدد پاسخگويي به اين اظهارنظرهاي تكراري نيستم. از اين بحث‌هاي تكراري و بي نتيجه خسته شده‌ام و تمايلي براي گفتگو ندارم. باز هم مثل هميشه تاكيد مي‌كنم كه هرتصميمي كه مقامات مسوول فدراسيون فوتبال و سازمان تربيت بدني در اين باره بگيرند درجهت حفظ منافع فوتبال است و ما از آن استقبال مي‌كنيم.

هاشميان در ادامه با اشاره به اخذ 314 نمونه در سال 2010 از طرف كميته پزشكي فدراسيون فوتبال خاطرنشان كرد: طبق گفته مسولين نادو آمار كل نمونه گيري ستاد ملي مبارزه با دوپينگ نزديك به 700 نمونه است يعني فدراسيون فوتبال 50 درصد ستاد ملي مبارزه با دوپينگ فعاليت داشته است. در اين شرايط من قضاوت را به عهده مخاطب مي‌گذارم.علاوه بر بحث نمونه گيري كميته پزشكي فدراسيون فوتبال در سال 2010 شش همايش آموزشي مبارزه با دوپينگ برگزار كرده و همواره متوليان باشگاه‌ها و مسولان برگزاركننده مسابقات در تماس با من عملكرد فدراسيون را در نظارت، برنامه‌ريزي و كنترل امر مبارزه با دوپينگ موفق دانستند. اين عملكرد ماست و بيش از آن چيزي ندارم كه بگويم و از بحث‌هاي تكراري خسته شده‌ام.

وي افزود: نمي‌دانم هدف از طرح اين موضوع در رسانه‌ها چيست؟ موضع هميشگي من اين است كه ما فقط مجري هستيم. چه من و چه دكتر پوركاظمي، بنابراين بهتر است راجع به اين مسايل در رسانه‌ها حرفي نزنيم. اين كارها هدفي جز تضعيف فعاليت كساني كه دارند صادقانه كار مي‌كنند ندارد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005
svh2005

کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447