عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: اگر می‌‏توانید هر روز را نوروز کنید؛ یعنی در راه خدا به‌هم هدیه دهید و با یکدیگر پیوند داشته باشید. دعائم‌الاسلام، ج۲ ص۳۲۶
از آسمان چه می دانید

از سرمايه‌گذاران بخش خصوصي در راه‌هاي كردستان حمايت مي‌شود

از سرمايه‌گذاران بخش خصوصي در راه‌هاي كردستان حمايت مي‌شود
یک شنبه 1 اسفند 1389  06:52 ب.ظ

معاون برنامه‌ريزي استاندار كردستان:
از سرمايه‌گذاران بخش خصوصي در راه‌هاي كردستان حمايت مي‌شود

خبرگزاري فارس: معاون برنامه‌ريزي استاندار كردستان گفت: با تمهيدات به عمل آمده از هرگونه سرمايه‌گذاري در بخش راه‌هاي استان حمايت و استقبال مي‌شود و زمينه فعاليت بخش خصوصي در سرمايه‌گذاري در اين زمينه در كردستان كاملاً فراهم است.

به گزارش خبرگزاري فارس از سنندج، ارسلان ازهاري شنبه‌ شب در جلسه شوراي توسعه و بر نامه‌ريزي استان كردستان در سنندج، با تأكيد بر اجراي به موقع و سريع پروژه‌هاي راه‌سازي در استان، اظهار داشت: توسعه راه‌ها در ا كردستان زمينه‌ساز ارتقاي شاخص‌هاي اقتصادي و اجتماعي است.
معاون برنامه‌ريزي استاندار كردستان خاطرنشان كرد: در دولت عدالت محور نهم و دهم خدمات ارزنده‌اي در مباحث توسعه‌اي و زيرساختي استان انجام شده ‌است.
وي با اشاره به ميانگين 236 كيلومتري آسفالت راه روستايي در استان در دو سال اخير و فعال بودن صدها پروژه راه‌سازي در شهرها و روستاهاي مختلف استان، تصريح كرد: هم‌اكنون استان كردستان به عنوان كارگاه بزرگ راه‌سازي و انجام خدمات زيرساختي و توسعه‌اي در كشور درآمده و همه مسئولان استاني و كشوري در راستاي كاهش فاصله‌ها و رفع محروميت‌ها در اين استان با تمام توان گام برمي‌دارند.
معاون برنامه‌ريزي استاندار كردستان، خاطرنشان كرد: در دور اول و دوم سفر هيئت دولت و سفر پرخير و بركت مقام معظم رهبري به استان، شاهد مصوبات بسياري در حوزه راه‌ روستايي و راه‌هاي پيش‌نياز توسعه استان بوديم كه بهره‌برداري از اين طرح‌ها در چند سال آينده تحولي عظيم در استان ايجاد مي‌كند.
ازهاري از حمايت و پشتيباني استان براي جذب سرمايه‌گذاران بخش خصوصي براي توسعه راه‌ها در استان خبر داد و افزود: با توجه به تمهيدات به عمل آمده از هرگونه سرمايه‌گذاري در بخش راه‌هاي استان حمايت و استقبال نموده و زمينه فعاليت بخش خصوصي در سرمايه‌گذاري و توسعه راه در استان كردستان كاملاً فراهم است.
معاون برنامه‌ريزي استاندار كردستان در ادامه اين جلسه به اهداف قانون برنامه پنجم توسعه كشور و وظايف دستگاه‌هاي مختلف استان در قالب اين طرح اشاره كرد و افزود: از سال آينده همه فعاليت‌ها و مصوبات اين كارگروه در راستاي اجرايي كردن اهداف و برنامه‌هاي قانون پنجم توسعه كشور خواهد بود.
انتهاي پيام/خ20/ب

amirpetrucci0261
amirpetrucci0261

کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/