از سرمايه‌گذاران بخش خصوصي در راه‌هاي كردستان حمايت مي‌شود

 
amirpetrucci0261
amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/

از سرمايه‌گذاران بخش خصوصي در راه‌هاي كردستان حمايت مي‌شود
یک شنبه 1 اسفند 1389  06:52 ب.ظ

معاون برنامه‌ريزي استاندار كردستان:
از سرمايه‌گذاران بخش خصوصي در راه‌هاي كردستان حمايت مي‌شود

خبرگزاري فارس: معاون برنامه‌ريزي استاندار كردستان گفت: با تمهيدات به عمل آمده از هرگونه سرمايه‌گذاري در بخش راه‌هاي استان حمايت و استقبال مي‌شود و زمينه فعاليت بخش خصوصي در سرمايه‌گذاري در اين زمينه در كردستان كاملاً فراهم است.

به گزارش خبرگزاري فارس از سنندج، ارسلان ازهاري شنبه‌ شب در جلسه شوراي توسعه و بر نامه‌ريزي استان كردستان در سنندج، با تأكيد بر اجراي به موقع و سريع پروژه‌هاي راه‌سازي در استان، اظهار داشت: توسعه راه‌ها در ا كردستان زمينه‌ساز ارتقاي شاخص‌هاي اقتصادي و اجتماعي است.
معاون برنامه‌ريزي استاندار كردستان خاطرنشان كرد: در دولت عدالت محور نهم و دهم خدمات ارزنده‌اي در مباحث توسعه‌اي و زيرساختي استان انجام شده ‌است.
وي با اشاره به ميانگين 236 كيلومتري آسفالت راه روستايي در استان در دو سال اخير و فعال بودن صدها پروژه راه‌سازي در شهرها و روستاهاي مختلف استان، تصريح كرد: هم‌اكنون استان كردستان به عنوان كارگاه بزرگ راه‌سازي و انجام خدمات زيرساختي و توسعه‌اي در كشور درآمده و همه مسئولان استاني و كشوري در راستاي كاهش فاصله‌ها و رفع محروميت‌ها در اين استان با تمام توان گام برمي‌دارند.
معاون برنامه‌ريزي استاندار كردستان، خاطرنشان كرد: در دور اول و دوم سفر هيئت دولت و سفر پرخير و بركت مقام معظم رهبري به استان، شاهد مصوبات بسياري در حوزه راه‌ روستايي و راه‌هاي پيش‌نياز توسعه استان بوديم كه بهره‌برداري از اين طرح‌ها در چند سال آينده تحولي عظيم در استان ايجاد مي‌كند.
ازهاري از حمايت و پشتيباني استان براي جذب سرمايه‌گذاران بخش خصوصي براي توسعه راه‌ها در استان خبر داد و افزود: با توجه به تمهيدات به عمل آمده از هرگونه سرمايه‌گذاري در بخش راه‌هاي استان حمايت و استقبال نموده و زمينه فعاليت بخش خصوصي در سرمايه‌گذاري و توسعه راه در استان كردستان كاملاً فراهم است.
معاون برنامه‌ريزي استاندار كردستان در ادامه اين جلسه به اهداف قانون برنامه پنجم توسعه كشور و وظايف دستگاه‌هاي مختلف استان در قالب اين طرح اشاره كرد و افزود: از سال آينده همه فعاليت‌ها و مصوبات اين كارگروه در راستاي اجرايي كردن اهداف و برنامه‌هاي قانون پنجم توسعه كشور خواهد بود.
انتهاي پيام/خ20/ب

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها