عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82
کتاب های الکترونیکی

برترين‌هاي جشنواره ادبيات داستاني‌ سبزوار معرفي شدند

برترين‌هاي جشنواره ادبيات داستاني‌ سبزوار معرفي شدند
دوشنبه 2 اسفند 1389  01:35 ق.ظ

با حضور مسئولان؛
برترين‌هاي جشنواره ادبيات داستاني‌ سبزوار معرفي شدند

خبرگزاري فارس: جشنواره ادبيات داستاني با برگزاري آيين پاياني و معرفي برترين‌ها در سبزوار به كار خود پايان داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از سبزوار، رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي سبزوار صبح امروز در اختتاميه اين جشنواره اظهار داشت: پيشينه داستان و داستان‌نويسي به قدمت پيدايش زبان و گويايي انسان است، آنچنان كه هيچ قوم و ملت كهني را نمي‌توان يافت كه داراي داستان‌ها و حكايت‌هاي مذهبي، حماسي، اجتماعي و امثال آنها نباشد.
وي ارتقاي توانمندي‌هاي اهل قلم و كشف نگاه‌هاي خلاقانه و تفكر متعهدانه، ايجاد فضاي رقابتي سالم، شناسايي استعدادهاي درخشان در هنر نويسندگي و توجه و تأكيد به هنر ادبيات داستاني را از جمله اهداف برگزاري ادبيات داستاني برشمرد.
در اين مراسم، ريحانه نفيسي‌فرد و رضا غلامي به عنوان برگزيده رتبه نخست و حميد يوسفي و حسين گلزار به عنوان برگزيده رتبه دوم معرفي و با هدايايي از آنان تقدير شد.
در اين مراسم قسمتي از رمان بازگشت آخرين بازمانده توسط نويسنده اثر حسين معدني ثاني و داستان كوتاه بچه توسط تينا دامغاني ثاني و چند‌ داستان كوتاه ديگر قرائت شد.
همچنين در اين مراسم از اعضاي فعال نشست‌هاي هفتگي انجمن ادبيات داستاني تجليل شد.
نمايش «دهاني پر از كلاغ» نيز به كارگرداني مجيد بهنامي‌فر از هنرمندان شهرستان سبزوار در پايان مراسم به اجرا درآمد و مورد استقبال حاضران قرار گرفت.
جشنواره ادبيات داستاني به همت انجمن ادبيات داستاني كانون هنرمندان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي سبزوار در تالار بيهقي با حضور نويسندگان، مسئولان و هنرمندان شهرستان سبزوار برگزار شد.
انتهاي پيام/م30/ح

amirpetrucci0261
amirpetrucci0261

کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/