عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.
از آسمان چه می دانید

رييس دانشگاه رازي کرمانشاه: قرارداد اجرايي دانشكده نفت و پتروشيمي تا پايان سال منعقد مي شود

رييس دانشگاه رازي کرمانشاه: قرارداد اجرايي دانشكده نفت و پتروشيمي تا پايان سال منعقد مي شود
دوشنبه 2 اسفند 1389  11:05 ق.ظ

رييس دانشگاه رازي کرمانشاه، گفت:از سال 86 به دنبال ايجاد دانشكده نفت و پتروشيمي هستيم و انشاء الله تا پايان سالجاري قرارداد اجرايي احداث اين دانشكده منعقد مي شود و با فعاليت اين دانشكده و توسعه و پيشرفت آن ما به قطب پتروشيمي در منطقه تبديل خواهيم شد.

به گزارش سرويس صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) - منطقه کرمانشاه، پرفسور محمد مهدي خدايي در دو نشست صميمي هيات رييسه با اعضاي هيات علمي دانشكده فني مهندسي و علوم اجتماعي طي سخناني، اظهاركرد: همه بايد تلاش كنند تا دانشگاه ارتقاء پيدا كند و در منطقه به عنوان قطب شناخته شويم و در بين دانشگاه‌هاي كشور و نيز جهان اسلام به جايگاه بالاتري دست پيدا كنيم.

رييس دانشگاه رازي کرمانشاه ادامه داد: شما اساتيد مغز متفكر دانشگاه هستيد و شماها بايد دانشگاه را رشد دهيد و آن را متحول كنيد.

وي افزود: بايد به سمت كاربردي و تجاري كردن علم و پژوهش حركت كنيد و از روزمرگي دور شويد ما بايد تلاش كنيم دانشگاه رازي جزء 10 دانشگاه برتر كشور شود تا بتوانيم از اعتبارات ويژه استفاده كنيم.

خدايي اظهاركرد: از سال 86 به دنبال ايجاد دانشكده نفت و پتروشيمي هستيم و انشاء الله تا پايان سالجاري قرارداد اجرايي احداث اين دانشكده منعقد مي شود و با فعاليت اين دانشكده و توسعه و پيشرفت آن ما به قطب پتروشيمي در منطقه تبديل خواهيم شد.

رييس دانشگاه رازي کرمانشاه تصريح کرد: بحمدالله دانشگاه رازي در زمينه مقالات منتشر شده داراي موقعيت خوبي در كشور و جهان اسلام مي باشد و بايد در جهت توسعه همه جانبه دانشگاه گامهاي بلندتري برداريم.

وي با مهم شمردن رشته‌هاي علوم انساني بر تقويت و گسترش دوره‌هاي تحصيلات تكميلي در مقاطع كارشناسي ارشد و دكتري در دانشكده علوم اجتماعي تاكيد کرد.

گفتني است؛ در بخش پاياني اين دو نشست اساتيد دانشكده‌هاي مذكور با طرح برخي از مسائل و مشكلات از جمله كمبود تجهيزات، كسري اعتبارات و ... خواستار تلاش بيشتر مسئولين در جهت حل آنها شدند و راهكارها و پيشنهاداتي نيز ارائه دادند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005
svh2005

کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447