كمر دشمنان در سايه وحدت نبوي مي‌شكند

 
amirpetrucci0261
amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/

كمر دشمنان در سايه وحدت نبوي مي‌شكند
دوشنبه 2 اسفند 1389  07:13 ب.ظ

مدير‌كل امور مبلغان دفتر تبليغات اسلامي:
كمر دشمنان در سايه وحدت نبوي مي‌شكند

خبرگزاري فارس: مدير‌كل امور مبلغان دفتر تبليغات اسلامي گفت: كمر دشمنان در سايه وحدت پيامبر اكرم(ص) مي‌شكند و در صورت تحقق اين وحدت همه دشمنان اسلام نابود مي‌شوند.

حجت‌الاسلام غلام‌عباس موسوي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم ضمن تبريك سالروز ولادت نبي مكرم اسلام(ص) با اشاره به آيات قرآن اظهار داشت: پيامبر اكرم(ص) اسوه و الگويي نيكوست كه از سوي خداوند متعال براي بشريت فرستاده شده است.
وي خاطرنشان كرد: مسلمانان بايد در امور مختلف سياسي، اجتماعي و فرهنگي به پيامبر اكرم(ص) تاسي كرده و بر اساس سيره و رفتار ايشان به كارگشايي بپردازند، چراكه نبي مكرم اسلام(ص) اشرف مخلوقات است.
مدير‌كل امور مبلغان دفتر تبليغات اسلامي تصريح كرد: امر، دستور، روش و منش پيامبر اكرم(ص) براي همگان الگو بوده و همه بايد از ايشان پيروي كنند.
موسوي با اشاره به آيه " واعتصمو بحبل الله " گفت: بر اساس اين آيه لازم است به ريسمان الهي به عنوان حبل‌الله چنگ زده تا از تفرقه و اختلاف جلوگيري شود.
وي خاطرنشان كرد: پيامبر اكرم(ص) بين اقوام مختلف انس و الفت برقرار كرده و محور وحدت مسلمين بودند و سبب پايداري اسلام و مسلمين در جهان شدند.
مدير‌كل امور مبلغان دفتر تبليغات اسلامي با بيان اينكه سيره، روش و منش پيامبر اكرم(ص) در دين اسلام ملاك اصلي است، گفت: نبي مكرم اسلام(ص) وحدتي را بين بشر ايجاد كردند تا همه مذاهب در كنار يكديگر همزيستي داشته باشند.
موسوي خاطرنشان كرد: نرم‌خويي، پرهيز از خشونت، رفتار مسالمت‌آميز و معاشرت با بزرگان از جمله ويژگي‌هاي شخصيتي پيامبر اكرم(ص) محسوب مي‌شود.
وي تصريح كرد: نبي مكرم اسلام(ص) توجه خاصي به كمال و سعادت انسان‌ها داشته و در راستاي خوشبختي بشر گام برمي‌داشتند و با تواضع و فروتني در محافل مختلف حضور پيدا مي‌كردند.
مدير‌كل امور مبلغان دفتر تبليغات اسلامي خاطرنشان كرد: نكات فراواني در مدح پيامبر اكرم(ص) نقل شده كه به پيامبر اكرم(ص) به موعظه و نصيحت مردم پرداخته و بشر را به امر به معروف و نهي از منكر دعوت كرده است.
موسوي به ديگر ابعاد زندگي نبي مكرم اسلام(ص) اشاره كرد و افزود: پيامبر اكرم(ص) در مسائل مختلف فرهنگي، سياسي و تبليغي فعال بود و همه بشريت لازم است از اين شخصيت الگوبرداري كنند.
وي تاكيد كرد: مسلمانان بايد بدانند كه دشمن مي‌خواهد اسلام را از بين ببرد كه بايد در برابر اين دشمن به مبارزه بپردازيم.
مدير‌كل امور مبلغان دفتر تبليغات اسلامي با اشاره به اهميت شناخت پيامبر اكرم(ص) اذعان داشت: بايد بيش از پيش شخصيت پيامبر اكرم(ص) را شناخته و شخصيت ايشان را براي ديگران تبيين كنيم.
موسوي خاطرنشان كرد: پيامبر اكرم(ص) در سايه وحدت توانست ملت آن دوران را به پيروزي رساند و سعادت را به ارمغان آورد و در راستاي وحدت امت اسلام كمر دشمن مي‌شكند.
انتهاي پيام/خ20/ع

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها