برگزاري جشنواره خيرين مدرسه‌ساز در آبادان

 
amirpetrucci0261
amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/

برگزاري جشنواره خيرين مدرسه‌ساز در آبادان
سه شنبه 3 اسفند 1389  02:02 ب.ظ

سرپرست فرمانداري آبادان خبر داد:
برگزاري جشنواره خيرين مدرسه‌ساز در آبادان

خبرگزاري فارس: سرپرست فرمانداري آبادان از برگزاري جشنواره خيرين مدرسه‌ساز فروردين ماه سال 1390 در آبادان خبر داد.

حميد قناعتي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار داشت: امور مشاركتي و دسته‌جمعي هميشه قابل قبول‌تر، صحيح‌تر و با سريعت بيشتري انجام مي‌‌گيرد.
وي با اشاره به اينكه در همه زمينه‌ها، مشورت و همفكري سبب پيشرفت و ارتقا سطح كيفي و كمي موضوعات با توجه به تعامل و همكاري‌هاي دوجانبه افراد مي‌شود، خاطرنشان كرد: ادارات، سازمان‌ها و ارگان‌هايي چون آموزش و پرورش، شهرداري، فرمانداري و ديگر نهادها همه و همه به اين زنجيره متصل هستند.
سرپرست فرمانداري آبادان افزود: مبحث خيرين مدرسه‌ساز بسيار گسترده و طيف‌هاي زيادي از نهادها و افراد را تحت‌الشعاع قرار مي‌دهد.
وي تصريح كرد: انجام كار خير در مدرسه و يا هر جاي ديگر اجتماع بايد درون بطن جامعه نهادي شود و تنها در اين صورت اين كار به‌عنوان يك ارزش تلقي مي‌شود.
قناعتي در ادامه با اشاره به اينكه تعداد خيرين در سطح كشور، استان و شهر زياد بوده و كمك‌هايي كه از طريق اين افراد صورت مي‌پذيرد قابل قبول بوده، خاطرنشان كرد: خيرين مدرسه‌ساز در آبادان نسبت به شهرهاي هم‌جوار خود چون دزفول كم‌كار بوده و بايد مسئولان با همكاري يكديگر در اين زمينه به ارتقا دست يابند.
وي اضافه كرد: دستگاه‌هاي سازماني و اجرايي با همكاري بين اعضاي خود، نصب بيلبوردهاي تبليغاتي و تصويري از طريق صدا و سيما، هماهنگي با كسبه‌ و تعامل با عشاير در شهر و استان، مي‌توان اعتبار قابل‌توجهي را براي ساخت و نوسازي و تجهيز مدارس به دست آورد.
سرپرست فرمانداري آبادان تصريح كرد: طبق برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده در فروردين‌ماه سال 90 به‌منظور تشويق عامه مردم و مسئولان به اين امر خداپسندانه جشنواره خيرين مدرسه‌ساز برگزار مي‌شود.
وي افزود: بسياري به اشتباه بر اين باورند كه تنها افراد متمول و با مكنت مي‌توانند به‌عنوان خيرين مدرسه‌ساز پا به عرصه كمك و همياري بگذارند در صورتي‌كه كمك در قالب حتي يك دانه آجر و خشت خام براي ساختمان مدرسه، خود كمك بسيار بزرگي است.
قناعتي همچنين خاطرنشان كرد: ما بايد در زمينه كمك و مشاركت‌هاي مردمي و ادارات براي ساخت و نوسازي مدارس شهرمان بيش از پيش همت كرده و شهرهايي چون دزفول و بهبهان را در زمينه خيرين مدرسه‌ساز الگو قرار دهيم.
وي در پايان اظهار داشت: اميدواريم با همكاري همه مسئولان، ارگان‌ها و همشهريان آباداني به زودي شاهد حذف چهره فرسوده و قديمي مدارس در اين شهرستان باشيم.
انتهاي پيام/ل20/ح

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها