عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌وآله: بخشنده ترین شما پس از من کسی است که دانشی بیاموزد آنگاه دانش خود را بپراکند. میزان الحکمه
از آسمان چه می دانید

برگزاري جشنواره خيرين مدرسه‌ساز در آبادان

برگزاري جشنواره خيرين مدرسه‌ساز در آبادان
سه شنبه 3 اسفند 1389  02:02 ب.ظ

سرپرست فرمانداري آبادان خبر داد:
برگزاري جشنواره خيرين مدرسه‌ساز در آبادان

خبرگزاري فارس: سرپرست فرمانداري آبادان از برگزاري جشنواره خيرين مدرسه‌ساز فروردين ماه سال 1390 در آبادان خبر داد.

حميد قناعتي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار داشت: امور مشاركتي و دسته‌جمعي هميشه قابل قبول‌تر، صحيح‌تر و با سريعت بيشتري انجام مي‌‌گيرد.
وي با اشاره به اينكه در همه زمينه‌ها، مشورت و همفكري سبب پيشرفت و ارتقا سطح كيفي و كمي موضوعات با توجه به تعامل و همكاري‌هاي دوجانبه افراد مي‌شود، خاطرنشان كرد: ادارات، سازمان‌ها و ارگان‌هايي چون آموزش و پرورش، شهرداري، فرمانداري و ديگر نهادها همه و همه به اين زنجيره متصل هستند.
سرپرست فرمانداري آبادان افزود: مبحث خيرين مدرسه‌ساز بسيار گسترده و طيف‌هاي زيادي از نهادها و افراد را تحت‌الشعاع قرار مي‌دهد.
وي تصريح كرد: انجام كار خير در مدرسه و يا هر جاي ديگر اجتماع بايد درون بطن جامعه نهادي شود و تنها در اين صورت اين كار به‌عنوان يك ارزش تلقي مي‌شود.
قناعتي در ادامه با اشاره به اينكه تعداد خيرين در سطح كشور، استان و شهر زياد بوده و كمك‌هايي كه از طريق اين افراد صورت مي‌پذيرد قابل قبول بوده، خاطرنشان كرد: خيرين مدرسه‌ساز در آبادان نسبت به شهرهاي هم‌جوار خود چون دزفول كم‌كار بوده و بايد مسئولان با همكاري يكديگر در اين زمينه به ارتقا دست يابند.
وي اضافه كرد: دستگاه‌هاي سازماني و اجرايي با همكاري بين اعضاي خود، نصب بيلبوردهاي تبليغاتي و تصويري از طريق صدا و سيما، هماهنگي با كسبه‌ و تعامل با عشاير در شهر و استان، مي‌توان اعتبار قابل‌توجهي را براي ساخت و نوسازي و تجهيز مدارس به دست آورد.
سرپرست فرمانداري آبادان تصريح كرد: طبق برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده در فروردين‌ماه سال 90 به‌منظور تشويق عامه مردم و مسئولان به اين امر خداپسندانه جشنواره خيرين مدرسه‌ساز برگزار مي‌شود.
وي افزود: بسياري به اشتباه بر اين باورند كه تنها افراد متمول و با مكنت مي‌توانند به‌عنوان خيرين مدرسه‌ساز پا به عرصه كمك و همياري بگذارند در صورتي‌كه كمك در قالب حتي يك دانه آجر و خشت خام براي ساختمان مدرسه، خود كمك بسيار بزرگي است.
قناعتي همچنين خاطرنشان كرد: ما بايد در زمينه كمك و مشاركت‌هاي مردمي و ادارات براي ساخت و نوسازي مدارس شهرمان بيش از پيش همت كرده و شهرهايي چون دزفول و بهبهان را در زمينه خيرين مدرسه‌ساز الگو قرار دهيم.
وي در پايان اظهار داشت: اميدواريم با همكاري همه مسئولان، ارگان‌ها و همشهريان آباداني به زودي شاهد حذف چهره فرسوده و قديمي مدارس در اين شهرستان باشيم.
انتهاي پيام/ل20/ح

amirpetrucci0261
amirpetrucci0261

کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/