درايت مقام معظم رهبري وحدت‌بخش است

 
amirpetrucci0261
amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/

درايت مقام معظم رهبري وحدت‌بخش است
سه شنبه 3 اسفند 1389  03:04 ب.ظ

نماينده مردم سبزوار در مجلس:
درايت مقام معظم رهبري وحدت‌بخش است

خبرگزاري فارس نماينده مردم سبزوار، جوين و جغتاي در مجلس شوراي اسلامي گفت: دو عامل هدايت و درايت مقام معظم رهبري و بصيرت و هشياري مردم سبب وحدت بين مسلمانان شده است.

محمدرضا محسني‌ثاني امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد اظهار داشت: با درايت مقام معظم رهبري در راستاي استفاده از يادگار حضرت امام خميني (ره) كه هفته وحدت ناميده شد، از اين عامل اختلاف تاريخ تولد رسول اكرم بين شيعه و اهل سنت، بهره‌اي وحدت‌آفرين گرفته شد.
نماينده مردم سبزوار، جوين و جغتاي در مجلس شوراي اسلامي تصريح كرد: از خواسته‌ها و انگيزه‌هاي حضرت امام خميني (ره) و مقام معظم رهبري، استفاده از اين اختلاف ولادتي حضرت رسول (ص) در راستاي وحدت بين شيعه و سني است.
وي گفت: آنچه كه در ايران اسلامي شاهد هستيم بروز و ظهور گسترش پيوند ميان اهل سنت و شيعه در همه عرصه‌هاي مختلف سياسي، اجتماعي، اقتصادي و فرهنگي است.
وي تصريح كرد: البته شيعه و اهل سنت اين وحدت را در عرصه‌هاي مختلف به مرحله ظهور رسانده‌اند.
محسني‌ثاني تاكيد كرد: البته بدخواهان و كينه‌توزان سعي دارند با ايجاد خشونت و قتل‌هاي هولناك بين شيعه و اهل سنت تفرقه بيندازند.
وي گفت: البته با مديريت صحيح و هوشياري اهل سنت و شيعه اين ترفندهاي دشمن خنثي شده و اين سياست تفرقه‌افكنانه سبب وحدت بيشتر و نزديكي شيعه و اهل سنت به هم شده است.
نماينده مردم سبزوار در مجلس شوراي اسلامي تصريح كرد: دو عامل هدايت و درايت مقام معظم رهبري و بصيرت و هوشياري مردم سبب شده است كه دشمن نتواند بين مسلمانان در ايران تفرقه ايجاد كند.
وي گفت: اكنون شاهد هستيم كه مردم مسلمان و اهل‌سنت منطقه با بهره‌گيري از الگوي انقلاب اسلامي ايران اقتدار خود را به دست آورند.
محسني‌ثاني گفت: هر چند آمريكا و اسرائيل غاصب سعي دارند در انقلاب مردمي مصر انحراف ايجاد كنند ولي مي‌بينيم مردم مصر سعي مي‌كنند از الگوي ايراني بهره‌مند شوند.
وي تصريح كرد: اكنون در عراق، افغانستان، فلسطين، لبنان و در مجموعه منطقه استفاده از الگو انقلاب اسلامي سرلوحه قرار گرفته است.
انتهاي پيام/صا20/ب

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها