عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

" قذافي " مانند "هيتلر " خودكشي خواهد كرد

 
amirpetrucci0261
amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/

" قذافي " مانند "هيتلر " خودكشي خواهد كرد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  08:38 ب.ظ

وزير مستعفي دادگستري ليبي:
" قذافي " مانند "هيتلر " خودكشي خواهد كرد

خبرگزاري فارس: وزير مستعفي دادگستري ليبي با "خونخوار " خواندن رژيم قذافي تاكيد كرد، معمر قذافي به دليل عدم توانايي رويارويي با انقلاب مردم و درخواست سرنگوني رژيم سرانجام چون هيتلر خودكشي خواهد كرد.

به گزارش فارس به نقل از العالم، "مصطفي عبد الجليل " در مصاحبه‌‌اي كه روزنامه سوئيسي "اكسپرسن " امروز آن را چاپ و منتشر كرد، به نقل از وي نوشت كه قذافي آخرين روزهاي عمر خود را سپري مي‌كند و سرانجام بسان هيتلر خودكشي خواهد كرد.

عبد الجليل در اين مصاحبه استفاده قذافي از مزدوران آفريقايي جهت سركوب ملت خود را تاييد و تاكيد كرده بود، قذافي از مدت‌ها پيش اين مزدوران را براي استفاده از آنها در چنين روزهايي به خدمت گرفته و به آنها تابعيت ليبي داده بود.

عبد الجليل در اعتراض به استفاده از خشونت مفرط عليه تظاهرات كنندگان توسط رژيم ليبي روز دوشنبه از مقام خود به عنوان وزير دادگستري اين كشور استعفا داد.
وي در ادامه تاكيد كرد: دلايلي در دست دارد كه ثابت مي‌كند، اين شخص قذافي بود كه دستور عمليات لاكربي را داد و در آينده به تفصيل در اين باره سخن خواهد گفت.

در عمليات لاكربي 270 تن كه بيشتر آنها آمريكايي بودند، كشته شدند.
انتهاي پيام/.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها