عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82
از آسمان چه می دانید

پيوند دوباره فتنه سبز و بهائيت اين بار در تورنتو

پيوند دوباره فتنه سبز و بهائيت اين بار در تورنتو
دوشنبه 20 تیر 1390  02:00 ق.ظ

شركت كنندگان در يك نشست حمايت از بهائيت، خواستار حمايت از فتنه سبز شدند.
اين نشست با حضور شماري از عناصر ضدانقلاب بهايي يا مستخدمان سازمان صهيونيستي-انگليسي بهائيت در تورنتو كانادا برگزار شد و در آن از جمله رامين جهانبگلو، عبدالكريم لاهيجي، نگار متحده، دايان علايي، منصور فرهنگ، مهرانگيز كار، همايون كاتوزيان، فرزانه ميلاني، محمود صدري، كامران اقبال، ليلي پورزند، آرش نراقي،عليرضا نامورحقيقي، شهرام خلدي و... حضور داشتند. گفته مي شود محمد توكلي ترقي، مينا يزداني و تاد لوسون در برپايي اين كنفرانس سه روزه نقش داشته اند. مركز بهائيان در فلسطين اشغالي واقع است و اين فرقه مشخصا از سوي رژيم صهيونيستي و انگليس و آمريكا حمايت مي شوند ضمن اينكه ارتباط وثيقي با لژهاي ماسوني جهان دارند.
سخنراناني نظير جهانبگلو در اين نشست مدعي بخشايش و آشتي ملي و صلح و آشتي شدند و جهانبگلو تصريح كرد جنبش سبز نيازمند يك رهبري اخلاقي است. من معتقدم جنبش سبز اين سرمايه اخلاقي را ايجاد كرده است.
وي در حالي ملت ايران را فاجعه زده و درگير انواع زخم هاي تاريخي خواند و از بخشش سخن گفت كه سازمان اختاپوسي بهائيت پايه گذار انواع خشونت ها و سركوب ها و جنايت ها و چپاول ها به ويژه در دوره 25 ساله حاكميت پهلوي دوم بوده است. بسياري از سران ارشد ساواك و ارتش رژيم پهلوي، بهايي يا مطيع سران اين فرقه استعمار ساخته و انحرافي بودند و متهمان اول جنايات پهلوي هستند. برخي ديگر از عناصر بهايي با به دست گرفتن اركان سياست و اقتصاد و فرهنگ كشور در روزگار طاغوت، به شكل سازمان يافته و انبوه و مهندسي شده، به غارتگري و ويرانگري تمام بنيان هاي اقتصادي و فرهنگي كشور پرداختند و خود مقدمه سركوب و اختناق در روزگار پهلوي بودند.
يادآور مي شود در جريان حرمت شكني وقيحانه فتنه گران در روز عاشوراي سال 88، شماري از عناصر بهايي دستگير شدند. برخي از نويسندگان جريان فتنه سبز در خارج (نظير عبدالله كلانتري) همان ايام رسما از عبيدالله بن زياد و يزيد (لعنه الله عليهما) در مقابل امام حسين ستايش كردند، در حالي كه موسوي نيز حرمت شكنان را مردمان خداجو مي خواند! اين فرقه استعمار در ظاهر طرفدار جدايي دين از سياست است و خود را غيرسياسي معرفي مي كند اما در عمل جزو سياست زده ترين و افراطي ترين گروهك هاست.

پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

ahmadfeiz
ahmadfeiz

کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 20214
محل سکونت : تهران