زمان بندی مكالمه با تلفن همراه

 
ria1365
ria1365
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 7865

زمان بندی مكالمه با تلفن همراه

 فقط لحظاتی قبل از آن‌که مهلت شما تمام شود برنامه به شما اخطار می‌دهد و شما می‌توانید تماس خود را ادامه داده و یا آن را قطع کنید. به کمک این نرم‌افزار کاربردی، می‌توانید در هزینه تماس‌های‌تان صرفه‌جویی بزرگی انجام دهید. به عنوان مثال، می‌توانید تنظیمات این نرم‌افزار را به گونه‌ای تغییر دهید تا اجازه مکالمه‌های پنج دقیقه‌ بیشتر را به شما ندهد و قبل از رسیدن به این زمان، مکالمه را قطع کند.

حالا فرض کنید قرار است با دوستی که بسیار به صحبت کردن علاقه‌مند است، مکالمه‌ای داشته باشید. هر قدر شما تلاش می‌کنید که مکالمه را به پایان برسانید، دوست‌تان همچنان میل به صحبت دارد و از هر دری صحبت می‌کند. در این جا است که Call Timer به کمک شما می‌آید و دغدغه شما را برطرف می‌کند. هنگامی که مدت زمان مکالمه از حد انتظار شما فراتر می‌رود، این نرم‌افزار با هشدار چند ثانیه‌ای از شما درخواست می‌کند مکالمه را قطع کنید و اگر شما به هشدارها توجه نکنید، به ناچار خودش مکالمه را به پایان می‌رساند.

 


با این وضعیت دیگر شما مجبور نخواهید شد به مکالمه ادامه دهید و یا حتی بهتر است بگوییم که به صورت مسالمت‌آمیز مکالمه توسط این نرم‌افزار به پایان می‌رسد. یکی از مواردی که در گوشی تلفن‌های هوشمند امروزی وجود دارد این است که مثل قبل زمان هر مکالمه به صورت جداگانه ذخیره نمی‌شود و شما تنها می‌توانید زمان آخرین مکالمه انجام شده خود را داشته باشید.

در صورتی که دوست دارید به صورت جداگانه زمان مکالمه خود را با هر فرد داشته باشید و بدانید که مدت زمان مکالمه انجام شده توسط شما در کل در بازه‌های زمانی مختلف به چه صورتی بوده است، می‌توانید برای مدیریت این بخش هم از این نرم‌افزار استفاده کنید. کار با محیط کاربری این برنامه بسیار ساده است و برای نصب آن هم به هیچ عنوان دچار دردسر نخواهید شد. برای دانلود رایگان این برنامه می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

 

 • تصاویر محیط برنامه، برای مشاهده در اندازه اصلی روی تصاویر کلیک کنید

   
 

 حجم: 1.98 مگابایت
نسخه: 5.0.155
اجرا در: اندروید 2.3 و بالاتر
رمز فایل فشرده: www.yjc.ir

 

     Android iOS , Windowsphone , Symbian , JavaMobile Review ,Learning

جمعه 12 دی 1393  01:37 ق.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها