نوروزي: پنج هفته‌ است پول نگرفته‌ايم

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21956
محل سکونت : مازندران

نوروزي: پنج هفته‌ است پول نگرفته‌ايم

مهاجم تيم پرسپوليس مي‌گويد بازيکنان پنج هفته‌ حقوق نگرفته‌اند و اين موضوع روي آنها تاثير منفي مي‌گذارد.

هادی نوروزی درباره وضعیت خودش، اظهار کرد: خدا را شکر تمرینات خوبی را طی هفته‌های اخیر پشت سر گذاشته‌ایم. فوتبالی که کادر فنی در نظر گرفته است، کاملا پرفشار است. ما روزی دو جلسه تمرین می‌کنیم، اما با وجود همه این فشارها از امکانات خوبی بهره نمی‌بریم.

وی افزود: تیم ما در حال حاضر دوران بدنسازی را پشت سر می‌گذارد، اما متاسفانه از نظر تغذیه وضعیت خوبی نداریم. انتظار داریم از نظر تامین مکمل‌ها و همین طور امکانات شرایط بهتری داشته باشیم.

نوروزی تاکید کرد: حدود پنج هفته‌ اس که حقوق نگرفته‌ایم. این موضوع روی روحیه بازیکنان اثرگذار خواهد بود. ما روی پول‌هایی که قرار بود بگیریم، حساب کردیم اما متاسفانه پنج هفته‌ است که هیچ پولی پرداخت نشده است. البته امیدواریم مشکلات حل شود و بتوانیم با روحیه بیشتری تمریناتمان را پیگیری کنیم.

مهاجم تیم پرسپولیس در ادامه درباره بازیکنان جدیدی که در نیم فصل به پرسپولیس ملحق شدند نیز گفت: من از علیپور و حاتمی شناخت خوبی داریم. این دو از بازیکنان خوب هستند و می‌توانند برای ما مثمرثمر باشند. آنها در تیم‌هایشان تاثیرگذار بوده‌اند من هم امیدوارم همه عملکرد را در پرسپولیس داشته باشند، اما درباره تادو باید بگویم شناختی از او ندارم اما امیدوارم در پرسپولیس بدرخشد.

او اضافه کرد: تیم ما شش بازیکن فوروارد دارد با وجود این که من تلاش می‌کنم فیکس بازی کنم، اما دوست داریم یک رقابت سالم میان رقبا ایجاد شود و در نهایت به نفع پرسپولیس شود.

نوروزی در بخش پایانی صحبت‌های خود خاطر نشان کرد: امیدواریم بد شانسی‌هایی که در نیم فصل نخست با ما بود، پایان یابد. در نیم فصل اول در اکثر بازی‌ها به خاطر بدنشانسی نتیجه‌ را واگذار می‌کردیم. اگر این بدشانسی‌ها پایان یابد و بیشتر تلاش کنیم می‌توانیم نتایج خوبی بگیریم.

جمعه 12 دی 1393  12:47 ب.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها