پرسپوليس حتي بازيکن معمولي هم نگرفت

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21956
محل سکونت : مازندران

پرسپوليس حتي بازيکن معمولي هم نگرفت

 

مدافع پيشين پرسپوليس با اشاره به اينکه صددرصد مشکل وجود داشته که علي کريمي از تيم ملي رفته است، گفت: با اتفاقات غير قابل باوري که براي مديريت پرسپوليس رخ داد، آنها حتي بازيکن معمولي هم نگرفتند.

علی انصاریان در مورد جدایی علی کریمی از تیم ملی و اختلافاتش با کارلوس کی‌روش، ضمن بیان مطلب فوق گفت: من علی را بسیار خوب می‌شناسم، از ۱۷ یا ۱۸ سالگی ما با هم بودیم. یک اتفاق خوبی که در مورد علی کریمی همیشه رخ می‌دهد این است که او به هر قیمتی تن به هر کاری نمی‌دهد.

وی در ادامه افزود: صددرصد مشکلی وجود داشته که کریمی می‌گوید به استرالیا نمی‌رود؛ چراکه او برای تیم ملی همیشه سرباز بوده و حتما رفتار درست یا حمایت صحیحی از وی به عمل نیامده که چنین تصمیمی گرفته است.

مدافع پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اتفاقاتی که این روزها پیرامون این تیم رخ داده، افزود: این اتفاق‌ها غیرقابل باور است. وقتی مدیر باشگاه را می‌گیرند، بازداشت می‌کنند و در فصل نقل و انتقالات این باشگاه بزرگ حتی نمی‌تواند بازیکنانی معمولی بگیرد و اتفاقا بازیکنان خودش را هم از دست می‌دهد، شما بگویید چگونه باید این مسائل را باور کنیم؟

وی در ادامه خاطرنشان کرد: مدیریت بسیار مهم است و پرسپولیس الان از همین بخش در حال ضربه خوردن است. حمید درخشان هم انگار هر روز دستش بیشتر خالی می‌شود و کارش هم سخت‌تر.

انصاریان در پایان گفت: باید ببینیم این سیستم را چه کسی بسته. هم برای پرسپولیس و هم استقلال، وزارت ورزش باید بیاید و جواب بدهد. متاسفانه در عروسی‌ها همه هستند ولی در ختم‌ها هیچکس نیست؛ الان هم به همین دلیل کسی پاسخ درستی نمی‌دهد. به هر حال امیدوارم پرسپولیس از این وضعیت خارج شود.

جمعه 12 دی 1393  12:48 ب.ظ
تشکرات از این پست
tachberdee
دسترسی سریع به انجمن ها