عنايتي: حرف زدن در مورد سن من چرنديات است

 
mahderonaldo
mahderonaldo
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : تیر 1392 
تعداد پست ها : 1609
محل سکونت : مازندران

عنايتي: حرف زدن در مورد سن من چرنديات است

رضا عنايتي مهاجم باسابقه استقلال ادعا مي‌ کند که در زمين بازي جواب منتقدها را مي‌ دهد. در حالي که چند روزي است عنايتي با استقلال قرارداد بسته با اين حال انتقادها به سن و سال او از هم اکنون شروع شده است.

 عنایتی در جواب این انتقادها  گفت: من عادت دارم در زمین مسابقه کارم را بکنم و خیلی به صحبت بقیه توجهی ندارم. حرف هایی که در مورد سن و سال من زده می‌ شود، چرندیات است متاسفانه کسانی از من ایراد می‌ گیرند که کارشان فقط حرف زدن است. وجودشان هم به هیچ دردی نمی‌ خورد.

در فصل نقل و انتقالات آندو تیموریان، داسیلوا، پژمان نوری، محمد قاضی و احمد نعمت اللهی از استقلال جدا شده اند و به جای آنها میلاد نوری، رضا عنایتی، وحید طالب لو، هلمکه و میلاد سلیمان فلاح جانشین آنها شدند، اتفاقی که خیلی ها اعتقاد دارند بیشتر به ضرر استقلال شده تا به نفع آن. با این حال عنایتی اعتقاد دارد که کادرفنی باید در مورد این صحبت ها نظر بدهد: من فکر می‌ کنم بهتر است کادرفنی در مورد این موضوع جواب بدهد. بازیکن هرگز نمی‌ تواند بگوید که یک نقل و انتقال خوب بوده یا به ضرر تیم تمام شده است. فقط امیدوارم که نقل و انتقالاتی که انجام شده در نهایت به سود استقلال تمام شود. فکر می‌ کنم در پایان فصل مشخص می‌ شود که استقلال سود کرده یا ضرر.

مهاجم استقلال در مورد اختلاف 5 امتیازی تیمش با صدرجدول هم گفت: این بسیار خوب است که ما با تمام تیم های مدعی تیم بازی داریم. اگر بتوانیم برابر تیم های صدرجدول 3 امتیاز را بگیریم قطعا می‌ توانیم در پایان فصل قهرمان شویم. البته در این باره شانس و اتفاقات فوتبال هم خیلی مهم است.

جمعه 12 دی 1393  08:22 ب.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها