قیمت دنا را رسما ابلاغ کنید نه از طریق رسانه‌ها!

 
amirhossein1392
amirhossein1392
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1392 
تعداد پست ها : 15353
محل سکونت : * پادگان *

قیمت دنا را رسما ابلاغ کنید نه از طریق رسانه‌ها!

یکه‌زارع به شیوا نامه نوشت:

قیمت دنا را رسما ابلاغ کنید نه از طریق رسانه‌ها!

 

2904.1.90.photo.jpg باوجود اظهارات رییس شورای رقابت درباره قیمت دنا، قیمت تعیین شده هنوز به ایران خودرو ابلاغ نشده است. در این زمینه این شرکت خواستار ابلاغ رسمی و نه رسانه‌ای قیمت دنا شده است.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، شورای رقابت حدود یک ماه پیش قیمت دنا را 41 میلیون و 900 هزار تومان تعیین کرد. این قیمت شش میلیون تومان کمتر از قیمت 48 میلیون تومانی پیشنهادی از سوی ایران خودرو بود.

 

این موضوع اعتراض ایران خودرو را به دنبال داشت و این شرکت با ارسال اطلاعات تکمیلی مربوط به هزینه‌های تمام شده تولید این خودرو، درخواست خود برای تجدیدنظر در این قیمت را به شورای رقابت ارسال کرد.

 

با این حال اگرچه اوایل هفته گذشته این درخواست از سوی رییس شورای رقابت رد شده و شیوا بر قیمت حدود 42 میلیون تومان تاکید کرد، اما این شورا تاکنون قیمت تعیین شده را به ایران خودرو ابلاغ نکرده است.

 

همین موضوع موجب شده تا مدیرعامل ایران خودرو در روز پایانی هفته گذشته در نامه‌ای به رییس شورای رقابت، خواستار ابلاغ رسمی و نه رسانه ای قیمت دنا برای "خروج پیش خریداران این خودرو از سرگردانی و بلاتکلیفی" شود.

 

در این نامه آمده است:" ضمن قدردانی از اعضاء محترم شورای رقابت، پیرو نامه شماره 93403142، سوم دی ماه این شرکت در رابطه با قیمت گذاری خودروی دنا، خواهشمند است دستور فرمایید قیمت مصوب آن شورا به صورت کتبی و یا از طریق سایت شورا در قالب مصوبه شورای رقابت در بخش مصوبات سایت (نه در بخش اخبار) به این شرکت اعلام گردد تا بیش ازاین هموطنانی که اقدام به پیش خرید خودروی دنا کرده‌اند در سرگردانی و بلاتکلیفی قرار نگیرند. بدیهی است همه هموطنان انتظار دارند که آن شورای محترم و شرکت ایران خودرو براساس تعهدات خود مطیع قانون باشند."

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

نشانی: www.isna.ir

 

اشکی که هنگام شکست میریزیم

همان عرقی است که هنگام تلاش نریختیم

 

شنبه 13 دی 1393  05:02 ب.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها