عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

قاتل خاموش به خوابگاه دانشجویی رفت

شنبه 13 دی 1393  06:26 ب.ظ

22801.jpg هفت دانشجوی دختر در نخستین دقایق بامداد امروز در یکی از خوابگاه‌های دانشجویی میدان فاطمی دچار گاز گرفتگی شدند که حال سه تن از آن‌ها وخیم است.

سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،‌ در این باره گفت: در ساعت 1:05 بامداد امروز حادثه گاز گرفتگی در یک خوابگاه دانشجویی در محدوده میدان فاطمی به سامانه 125 اطلاع داده شد و به دنبال آن ستاد فرماندهی، آتش‌نشانان دو ایستگاه را به محل اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور آتش نشانان در محل حادثه افزود: محل حادثه یک ساختمان پنج طبقه بود که در طبقه 1- آن موتورخانه قرار داشت.

ملکی با بیان اینکه نقص در سیستم دودکش موتورخانه و سرایت گاز منوکسید کربن به درون چند واحد و سوئیت سبب مسمومیت هفت دانشجوی دختر شده بود، گفت: آتش‌نشانان این افراد را از داخل سوئیت‌ها خارج و برای انتقال به مراکز درمانی به عوامل اورژانس تحویل دادند.

به گفته ملکی حال سه نفر از این دختران وخیم گزارش شده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران تصریح کرد: آتش‌نشانان پس از ایمن سازی محل و ارائه هشدارهای لازم در ساعت 1:53 به عملیات خود خاتمه دادند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

نشانی: www.isna.ir

امام حسین علیه السّلام فرمودند

إلهی أنا الفَقیرُ فی غِنایَ فَکَیفَ لاأکونُ فَقیرا فی فَقری؛ 

خدایا! من در حال بى نیازى نیازمندم ؛ پس چگونه در حال فقر نیازمند [تو] نباشم ؟

amirhossein1392

amirhossein1392
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 15015
alirezaHmzezadh تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها