پادشاه عربستان در حالت اغما قرار دارد

 
amirhossein1392
amirhossein1392
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1392 
تعداد پست ها : 15353
محل سکونت : * پادگان *

پادشاه عربستان در حالت اغما قرار دارد

روزنامه المنار فلسطین:

پادشاه عربستان در حالت اغما قرار دارد

 

روزنامه فلسطینی المنار به نقل از منابع آگاه از قرار گرفتن پادشاه عربستان در حالت اغما خبر داد.

به گزارش سرويس بين‌‌الملل باشگاه خبرنگاران؛ پایگاه الکترونیکی روزنامه فلسطینی «المنار» روز شنبه در گزارشی نوشت: «عبدالله بن عبدالعزیز» پادشاه عربستان در حالت اغما قرار دارد و این آن چیزی است که به اعزام هیئت سیاسی و امنیتی آمریکایی از واشنگتن به ریاض منجر شده است.

 

این روزنامه هدف از سفر هیئت آمریکایی به ریاض را مقابله با پیامدهای بیماری پادشاه عربستان و نگرانی از درگیری داخلی در خاندان حاکم عربستان برشمرد و افزود: درگیری‌های داخلی در عربستان از سه سال گذشته بروز یافته اما به عرصه عمومی نکشیده شده است.

 

منابع آگاه در مصاحبه با «المنار» با اشاره به اینکه اوضاع جسمی پادشاه عربستان به رغم سانسور شدیدی که از سوی دولت این کشور اعمال می‌شود، دشوار و خطرناک است، افزودند: نشست‌های بین شاهزادگان و مقامات عالی‌رتبه آل‌سعود از اوضاع دشوار پادشاه عربستان حکایت دارد.

 

یک منبع دیپلماتیک غربی در ریاض با تاکید بر اینکه پادشاه عربستان هوشیاری خود را هنگامی‌که به بیمارستان گارد ملی ریاض منتقل شده، از دست داده است، گفت: صدور بیانیه از سوی دیوان پادشاهی برای جلوگیری از درز شایعاتی که از مرگ «ملک عبدالله» در محافل شاهزادگان منتشر شده بود، صورت گرفت.

 

این منبع دیپلماتیک با تاکید بر وخامت حال پادشاه عربستان، قرار گرفتن «ملک عبدالله» را در حالت اغما رد نکرد.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

نشانی: www.yjc.ir

 

اشکی که هنگام شکست میریزیم

همان عرقی است که هنگام تلاش نریختیم

 

شنبه 13 دی 1393  06:50 ب.ظ
تشکرات از این پست
tahmores
دسترسی سریع به انجمن ها