جلیلی: کمیسیون تلفیق بودجه 94 هفته آینده تشکیل می‌شود

 
alirezaHmzezadh
alirezaHmzezadh
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1392 
تعداد پست ها : 2470
محل سکونت : اصفهان

جلیلی: کمیسیون تلفیق بودجه 94 هفته آینده تشکیل می‌شود

images-30.jpg

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 94 اواخر هفته آینده تشکیل می‌شود، گفت که طرح دو فوریتی تغییر ترکیب کمیسیون تلفیق فردا در صحن علنی مجلس مطرح خواهد شد و در صورت تصویب از روز سه‌شنبه در دستور کار قرار می‌گیرد.

اسماعیل جلیلی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) اظهار کرد: امروز (شنبه) آخرین مهلت دریافت پیشنهادات نمایندگان در لایحه بودجه 94 است و با پایان این مهلت پیشنهادات در کمیسیون تخصصی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی افزود: امیدواریم هفته آینده جمع‌بندی کمیسیون‌های تخصصی برای کمیسیون تلفیق نهایی شود تا با پایان مهلت بررسی پیشنهادات در کمیسیون‌های تخصصی، کمیسیون تلفیق تشکیل شود.

نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس با اشاره به طرح دو فوریتی نمایندگان برای تغییر ترکیب کمیسیون تلفیق، خاطرنشان کرد: این پیشنهاد برای گسترده‌تر شدن مشارکت کمیسیون‌های تخصصی در رسیدگی به لایحه بودجه مطرح شده و باعث می‌شود همه اعضای کمیسیون‌های تخصصی در بررسی لایحه بودجه ایفای نقش کنند.

جلیلی اضافه کرد: در این طرح پیش‌بینی شده که کمیسیون تلفیق متشکل از همه اعضای کمیسیون‌های تخصصی و به تناسب آن (به همان تعداد) اعضای کمیسیون برنامه و بودجه باشد و کمیسیون‌های تخصصی بتوانند در مورد بندهای مرتبط با خود در لایحه بودجه نظر بدهند.

وی در پایان گفت که در صورتی که این طرح دو فوریتی در جلسه علنی فردا (یکشنبه) مجلس مطرح شود و به تصویب برسد از روز سه‌شنبه در دستور کار قرار می‌گیرد.

انتهای پیام

خبرگزاري ايسنا

شنبه 13 دی 1393  06:55 ب.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها