عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تولید دستگاه بهبود پوشش شبکه تلفن همراه در کشور

تولید دستگاه بهبود پوشش شبکه تلفن همراه در کشور
شنبه 13 دی 1393  07:23 ب.ظ

تولید دستگاه بهبود پوشش شبکه تلفن همراه در کشور

 

1420265260754_image_gallery.jpeg یکی از واحدهای مستقر در مرکز رشد دانشگاه صنعتی شریف، موفق به تولید دستگاه بهبود پوشش شبکه تلفن همراه شد.

 

به گزارش سرویس فناوری ایسنا، راهکار این شرکت فناور بر اساس مشخصات شبکه تلفن همراه ایران طراحی شده و یک طرح کاملا بومی است که بر اساس نیازهای شبکه ارتباطات سیار کشورمان است. این راهکار برخلاف محصولات موجود در بازار قابلیت پیکربندی بر اساس شرایط ساختمان‌های مختلف را داراست، بطوری‌که استفاده از آن را در شرایط مختلف شهری و روستایی میسر می‌کند.

 

با استفاده از این دستگاه آثار مخرب دستگاه‌های تلفن همراه که همواره نزدیک به بدن انسان است، تا حد زیادی کاهش می‌یابد که این امر موجب تضمین سلامت افراد حاضر در محدوده پوشش دستگاه شده و افزایش طول عمر باتری تلفن همراه را موجب می‌شود.

 

این دستگاه قابلیت کاربرد در مراکز اداری و تجاری، هتل‌ها، رستوران‌ها، مراکز اقامتی، فروشگاه‌ها، اماکن ورزشی، پارکینگ‌ها، تونل‌ها، متروها، مجتمع‌های مسکونی و... را دارد.

 

از دیگر مزایای این دستگاه می‌توان به دریافت سریع پیامک، بهبود در قطع و وصل شدن تماس‌ها، بهبود در نرخ ارسال دریافت اینترنت موبایل نیز اشاره کرد.

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

نشانی: www.isna.ir

 

چه شده؟ ای دل دیوانه هوایش کردی؟

با دو چشمان پر از اشک صدایش کردی؟

گفته بودم که دلش معدن بی معرفتی ست

تو نشستی و دلت خوش به وفایش کردی؟

 

amirhossein1392

amirhossein1392
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1392 
تعداد پست ها : 15211
محل سکونت : اصفهان
ria1365 تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها