عضویت العربیة English
امام على علیه‌ السلام: حسادت جز زیان و خشمی که موجب سستی قلبت و بیماری بدنت می‌شود، ثمری ندارد. بحارالانوار، ج70، ص256

تولید دستگاه بهبود پوشش شبکه تلفن همراه در کشور

تولید دستگاه بهبود پوشش شبکه تلفن همراه در کشور
شنبه 13 دی 1393  07:23 ب.ظ

تولید دستگاه بهبود پوشش شبکه تلفن همراه در کشور

 

1420265260754_image_gallery.jpeg یکی از واحدهای مستقر در مرکز رشد دانشگاه صنعتی شریف، موفق به تولید دستگاه بهبود پوشش شبکه تلفن همراه شد.

 

به گزارش سرویس فناوری ایسنا، راهکار این شرکت فناور بر اساس مشخصات شبکه تلفن همراه ایران طراحی شده و یک طرح کاملا بومی است که بر اساس نیازهای شبکه ارتباطات سیار کشورمان است. این راهکار برخلاف محصولات موجود در بازار قابلیت پیکربندی بر اساس شرایط ساختمان‌های مختلف را داراست، بطوری‌که استفاده از آن را در شرایط مختلف شهری و روستایی میسر می‌کند.

 

با استفاده از این دستگاه آثار مخرب دستگاه‌های تلفن همراه که همواره نزدیک به بدن انسان است، تا حد زیادی کاهش می‌یابد که این امر موجب تضمین سلامت افراد حاضر در محدوده پوشش دستگاه شده و افزایش طول عمر باتری تلفن همراه را موجب می‌شود.

 

این دستگاه قابلیت کاربرد در مراکز اداری و تجاری، هتل‌ها، رستوران‌ها، مراکز اقامتی، فروشگاه‌ها، اماکن ورزشی، پارکینگ‌ها، تونل‌ها، متروها، مجتمع‌های مسکونی و... را دارد.

 

از دیگر مزایای این دستگاه می‌توان به دریافت سریع پیامک، بهبود در قطع و وصل شدن تماس‌ها، بهبود در نرخ ارسال دریافت اینترنت موبایل نیز اشاره کرد.

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

نشانی: www.isna.ir

 

بجای آنکه فکر کنیم که چرا گل ها خار دارند به آن فکر کنیم که چرا خارها گل دارند

 

amirhossein1392

amirhossein1392
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1392 
تعداد پست ها : 15081
محل سکونت : اصفهان
ria1365 تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها