تولید دستگاه بهبود پوشش شبکه تلفن همراه در کشور

 
amirhossein1392
amirhossein1392
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1392 
تعداد پست ها : 15353
محل سکونت : * پادگان *

تولید دستگاه بهبود پوشش شبکه تلفن همراه در کشور

تولید دستگاه بهبود پوشش شبکه تلفن همراه در کشور

 

1420265260754_image_gallery.jpeg یکی از واحدهای مستقر در مرکز رشد دانشگاه صنعتی شریف، موفق به تولید دستگاه بهبود پوشش شبکه تلفن همراه شد.

 

به گزارش سرویس فناوری ایسنا، راهکار این شرکت فناور بر اساس مشخصات شبکه تلفن همراه ایران طراحی شده و یک طرح کاملا بومی است که بر اساس نیازهای شبکه ارتباطات سیار کشورمان است. این راهکار برخلاف محصولات موجود در بازار قابلیت پیکربندی بر اساس شرایط ساختمان‌های مختلف را داراست، بطوری‌که استفاده از آن را در شرایط مختلف شهری و روستایی میسر می‌کند.

 

با استفاده از این دستگاه آثار مخرب دستگاه‌های تلفن همراه که همواره نزدیک به بدن انسان است، تا حد زیادی کاهش می‌یابد که این امر موجب تضمین سلامت افراد حاضر در محدوده پوشش دستگاه شده و افزایش طول عمر باتری تلفن همراه را موجب می‌شود.

 

این دستگاه قابلیت کاربرد در مراکز اداری و تجاری، هتل‌ها، رستوران‌ها، مراکز اقامتی، فروشگاه‌ها، اماکن ورزشی، پارکینگ‌ها، تونل‌ها، متروها، مجتمع‌های مسکونی و... را دارد.

 

از دیگر مزایای این دستگاه می‌توان به دریافت سریع پیامک، بهبود در قطع و وصل شدن تماس‌ها، بهبود در نرخ ارسال دریافت اینترنت موبایل نیز اشاره کرد.

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

نشانی: www.isna.ir

 

اشکی که هنگام شکست میریزیم

همان عرقی است که هنگام تلاش نریختیم

 

شنبه 13 دی 1393  07:23 ب.ظ
تشکرات از این پست
ria1365
دسترسی سریع به انجمن ها