آنچلوتي: بازي مقابل والنسيا ارزش ريسک ندارد

 
mahderonaldo
mahderonaldo
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : تیر 1392 
تعداد پست ها : 1609
محل سکونت : مازندران

آنچلوتي: بازي مقابل والنسيا ارزش ريسک ندارد

رئال مادريد و والنسيا فردا از هفته هفدهم لاليگا در ورزشگاه مستايا به مصاف هم خواهند رفت.رئال به قصد کسب بيست و سومين برد متوالي خود به اين ديدار پاي خواهد گذاشت.

سرمربی موفق رئال مادرید، ساعتی پیش در نشست خبری بازی حساس مقابل والنسیا حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ گفت :

وضعیت سرخیو راموس

سرخیو به اندازه کافی وضعیتش خوب است. پس از تمرین امروز در مورد بازی کردن او مقابل والنسیا تصمیم نهایی را می گیرم. تمرین امروز را می بینم و اگر بازی کردن او ریسک نباشد از او استفاده خواهم کرد.

راموس گفته بود که در فینال جام جهانی باشگاه ها، با ریسک شدت یافتن مصدومیتش بازی کرده است. از طرف شما به او فشاری برای بازی کردن وارد شده بود؟

خیر. همه با هم به این نتیجه رسیدیم که بازی کند. بازی فردا متفاوت از بازی فینال جام جهانی باشگاه است. آن بازی شاید ارزش ریسک کردن داشت اما بازی فردا اینطور نیست. اگر شرایط راموس مناسب نباشد به او بازی نخواهم داد.

 
بازی مقابل والنسیا

والنسیا در چند هفته اخیر بسیار خوب ظاهر شده است. آنها نسبت به فصل گذشته تغییر تاکتیک داشته اند و بسیار قوی تر و خطرناک تر هستند. بازی دشواری پیش رو داریم.

بازی رفت کوپا دل ری مقابل اتلتیکو (روز چهارشنبه)، بازی فردا را تحت تاثیر قرار می دهد؟

خیر. این دو بازی متفاوت از یکدیگر هستند. برای ما در حال حاضر بازی فردا اهمیت دارد و با بهترین و آماده ترین ترکیب ممکن به مصاف والنسیا می رویم. حاضر نیستم در این بازی روی هیچ بازیکن مصدومی ریسک کنم.

10 بازی در 32 روز

مسلما در برخی از این بازی ها به بازیکنان اصلی استراحت خواهم داد تا از مصدومیت های احتمالی جلوگیری کنم.اینگونه، تیم باانگیزه تری نیز در اختیارم خواهد بود. در این ده دیدار، به همه بازی خواهد رسید. برای ما لالیگا و کوپا دل ری، ارزش یکسانی دارند.

شکست مقابل میلان

هیچ تاثیری روی روند ما نگذاشته است؛ چرا که آن بازی، صرفا یک بازی دوستانه بود و نقش آماده سازی را برای ما داشت. پس از یک هفته استراحت به مصاف میلان رفتیم و آن مسابقه برای پیدا کردن دوباره ریتم بازی، به ما کمک زیادی کرد. به هیچ عنوان شکست نگران کننده ای نبود و حالا برای بازی با والنسیا آماده هستیم.

خسه در مستایا تعیین کننده خواهد بود؟

بله. این مساله را قبلا هم گفته بودم. به حضور بازیکن با کیفیتی همچون خسه نیاز داشتیم. او وقتی در زمین است به ما کمک زیادی می کند.در حال حاضر او هیچ مصدومیتی ندارد و فرم خوب خود را بدست آورده است.خسه هیچ ترسی از بازی کردن ندارد و برعکس، بسیار هم با انگیزه است.

کیفیت والنسیا

والنسیا نشان داده که تیم خطرناکی است. با آمدن اوتامندی، دفاع آنها منسجم تر از گذشته نیز شده است.در خط حمله نیز با نگردو خطرناک تر از قبل هستند. در این فصل، نمایش های خوبی از این تیم دیده ایم و بی شک، حریف خطرناکی برای ما خواهند بود.
شنبه 13 دی 1393  08:46 ب.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها