سرمربي والنسيا:رونالدوبهترين بازيکن تاريخ است

 
mahderonaldo
mahderonaldo
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : تیر 1392 
تعداد پست ها : 1609
محل سکونت : مازندران

سرمربي والنسيا:رونالدوبهترين بازيکن تاريخ است

"نونو اسپيريتو سانتو"، سرمربي پرتغالي والنسيا، در آستانه بازي تيمش مقابل رئال، به تمجيد از کريستيانو رونالدو پرداخت.

والنسیا فردا در اولین بازی سال 2015 خود باید در مستایا مقابل رئال مادرید صدرنشین قرار بگیرد. سرمربی والنسیا در نشست خبری این بازی گفت:" اینکه اولین بازی سال را باید مقابل رئال آغاز کنیم، از نظر من یک بدشانسی نیست.بازی با رئال هم مثل همه بازی های دیگر سه امتیاز دارد . هم اکنون 31 امتیاز داریم و می خواهیم پس از این بازی، 34 امتیازی شویم."
 


نونو در مورد روش پیروز شدن بر رئال مادریدی که در 22 بازی رسمی قبلی خود پیروز شده چنین گفت:" فکر می کنم تنها یک روش برای پیروز شدن وجود دارد و آن، حمله کردن است. رئال مزیت های زیادی نسبت به ما دارد. آنها بازیکنان بسیار بزرگی دارند. کریس رونالدو در خط حمله این تیم بازی می کند که یک ماشین گلزنی است. بهترین و کامل ترین بازیکن تاریخ فوتبال.

با این وجود، ما فردا برای هر توپی خواهیم جنگید حتی تا ثانیه آخر. باهم دفاع می کنیم و باهم به سمت دروازه رئال هجوم می بریم.مهمترین مساله برای ماحمایت هواداران است. به یک مستایای پرشور و هیجان، برای بازی فردا نیاز دارم. تاکید می کنم که از رئال هیچ ترسی نداریم.ترس در فوتبال معنایی ندارد.ما بر این عقیده ایم که می توانیم هر حریفی را در زمین خودمان شکست دهیم."

شنبه 13 دی 1393  08:48 ب.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها