عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌و‌آله: فرزند هفت سال سروَر، هفت سال فرمانبردار و هفت سال وزیر است. مکارم الاخلاق، ص222

شاه سعودی رو به موت شد

شاه سعودی رو به موت شد
شنبه 13 دی 1393  09:25 ب.ظ

فعال عربستانی که به دلیل افشای مسائل پشت پرده خاندان حاکم در عربستان از طریق توییتر با نام مستعار "مجتهد" شهرت یافته و هواداران بسیاری را کسب کرده است از احتضار پادشاه سعودی خبر داد.


گروه بین‌الملل مشرق - فعال عربستانی که به دلیل افشای مسائل پشت پرده خاندان حاکم در عربستان از طریق توییتر با نام مستعار "مجتهد" شهرت یافته و هواداران بسیاری را کسب کرده است از احتضار پادشاه سعودی خبر داد.

شاه سعودی رو به موت شد
عکس، متعلق به بستری‌شدن پیشین شاه سعودی است


 


"مجتهد" در تازه‌ترین خبری که دقایقی پیش، روی خروجی حساب توییتر خود قرار داده است از وضعیت مشرف به مرگ پادشاه عربستان سعودی خبر داد و نوشت: ملک عبدالله بن عبدالعزیز، صبح امروز (شنبه) با مسؤولیت و اصرار خودش، از بیمارستان به کاخ خود موسوم به بوستان "الخریم" بازگشت اما به محض تشدید وضعیت سلامت و رو به موت شدنش، دوباره به بیمارستان انتقال یافت.

"مجتهد" با انتشار تصویری از یک دستگاه تنفسی، افزود: به محض بازگشت شاه به بیمارستان، بار دیگر تجهیزات تنفسی و لوله دستگاه اکسیژن مشابه تصویر زیر، به وی وصل شد تا از مرگ نجات یابد.

شاه سعودی رو به موت شد

وی در ادامه آورده علاوه بر خبرهایی که منتشر کرده، افزوده است: یک اطلاعیه بد نیز از خاندان سعودی در اختیار دارم که به محض اطمینان از زوال آسیب‌های حاکم بر وضعیت فعلی، منتشر خواهم کرد.

به نظر می‌رسد منظور وی از این اطلاعیه، اطلاعیه رسمی مرگ عبدالله و تغییرات جدید در هیئت حاکمه آل سعود باشد؛ تغییراتی که پیش‌بینی می‌شود با دشواری‌های پیچیده و بحران‌های فراگیر داخلی و منطقه‌ای همراه شود.

victoryone

victoryone
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 3280
محل سکونت : خوزستان
tahmores تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها