عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

با Equil Smartpen 2 هر آنچه را که بر روی کاغذ می‌کشید در آی‌پدتان داشته باشید!

با Equil Smartpen 2 هر آنچه را که بر روی کاغذ می‌کشید در آی‌پدتان داشته باشید!
شنبه 13 دی 1393  09:53 ب.ظ

انتقال یک نقاشی از روی یک کاغذ به تبلت یا موبایل فرآیندی نسبتا طولانی است. برای این کار می‌بایست نقاشی را روی کاغذ بکشید سپس تصویر را اسکن کرده و به دستگاه خود انتقال دهید. اما نظر شما در خصوص انتقال مستقیم اطلاعات کاغذ بر روی دستگاه چیست؟

redesign_EquilSmartPen2-MF1_1219

با کمک Equil Smartpen 2 شما می‌توانید هر آنچه را که روی کاغذ می‌کشید بر روی دستگاه خود به‌صورت مستقیم انتقال دهید. شیوه کار این دستگاه بدین صورت است که بر روی پد نگهدارنده کاغذ تعدادی سنسور قرار داده شده است و در هنگام طراحی و یا نوشتن توسط قلم مخصوص بر روی کاغذ تمام اطلاعات به‌صورت مستقیم به آی‌پد و یا آی‌فون منتقل می‌شود و یک اپلیکیشن نیز برای این کار می‌بایست بر روی دستگاه نصب شود.

redesign_EquilSmartPen2-MF2_1219

این محصول در حال حاضر تنها برای دستگاه‌های هوشمند اپل در دسترس است و شما می‌توانید با پرداخت مبلغ 129.99 دلار صاحب یکی از آن‌ها شوید.

redesign_EquilSmartPen2-MF3_1219

البته جایگزین‌هایی نیز برای این دستگاه وجود دارند که کار نسبتا مشابهی انجام می‌دهند. برای مثال سری نوت سامسونگ یک رقیب قدر برای این دستگاه محسوب می‌شود و قلم هوشمند سامسونگ ویژگی‌هایی این چنینی و بیشتر را در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد. با این اوصاف آیا دوست دارید یکی از این دستگاه‌ها را داشته باشید؟

redesign_EquilSmartPen2-MF4_1219

samsam

samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50671
محل سکونت : یزد
دسترسی سریع به انجمن ها