بسته های جدید اینترنت همراه ایرانسل به مناسبت میلاد رسول اکرم

 
ria1365
ria1365
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 7865

بسته های جدید اینترنت همراه ایرانسل به مناسبت میلاد رسول اکرم

بمناسبت فرا رسیدن زادروز پیامبر گرامی اسلام، حضرت محمد مصطفی (ص) و آغاز هفته وحدت، بسته‌های جدید اینترنت همراه ایرانسل به مدت محدود (از ۱۴ تا ۲۴ دی) در اختیار مشترکین اعتباری قرار گرفته‌اند.به نظر میرسد این اقدام ایرانسل در نتیجه واکنش منفی کاربران به افزایش دو برابری قیمت بسته های اینترنت این شرکت باشد.

به گفته ایرانسل ، مشترکین می توانند با در نظر گرفتن میزان و نوع مصرف خود، مناسب‌ترین بسته را در دوره‌های روزانه، هفتگی و ماهانه انتخاب نموده و هزینه اینترنت همراه خود را تا حد چشمگیری کاهش دهند.

براساس این گزارش، بسته روزانه ۳۰۰ مگابایتی با قیمت ۴هزار تومان، بسته یک روزه شبانه یک گیگابایتی با قیمت هزار تومان، بسته هفتگی ۴۰ مگابایتی با قیمت هزار و ۵۰۰ تومان و ۴۵۰مگابایتی با قیمت ۶هزار و ۵۰۰ تومان، بسته یک ماهه ۳۵۰ مگابایتی با قیمت ۷هزار تومان،یک ماهه شبانه ۲۴گیگابایتی با قیمت ۱۰هزار تومان و بسته های ۳ ماهه ۳ گیگابایتی با قیمت ۳۰هزار تومان، ۶گیگابایتی با قیمت ۵۰هزار تومان، ۹ گیگابایتی با قیمت ۶۵هزار تومان، ۱۲ گیگابایتی با قیمت ۷۵هزار تومان، ۱۵ گیگابایتی با قیمت ۹۰هزار تومان، ۱۸گیگابایتی با قیمت ۹۵هزار تومان، ۳۰ گیگابایتی با قیمت ۱۲۰هزار تومان و ۵۰ گیگابایتی با قیمت ۱۵۰ هزار تومان به مناسبت هفته وحدت به فهرست بسته های تخفیفی اینترنت همراه ایرانسل اضافه شدند.

«من بعضی وقت ها از اینترنت همراه برای مرور صفحات اینترنت و خواندن اخبار استفاده می کنم.»

irancell-1
«من اغلب از اینترنت همراه برای مرور صفحات اینترنت و خواندن اخبار و گاهی اوقات دانلود فایل استفاده می کنم.»

irancell-2
«من استفاده زیادی از اینترنت همراه دارم؛ مرور صفحات اینترنت، خواندن اخبار، دانلود فایل های حجیم و غیره…»

irancell-3

با توجه به بسته‌های فوق، متوجه می‌شویم که ایرانسل بیشتر از آنکه به فکر کاهش هزینه اینترنت باشد، به دنبال خرد کردن بسته‌هاست و قیمت‌ها همچنان بالا نگاه داشته شده است! به طور مثال در بسته‌های قبلی ایرانسل، هزینه بسته ماهانه ۲ گیگابایتی، ۱۰ هزار تومان بود اما در بسته فوق برای تنها ۳۵۰ مگابایت، بایستی ۷هزار تومان پرداخت کنید و تفاوت قیمت‌ها کاملا مشهود است. اما اگر طرفداران استفاده از اینترنت شبانه هستید، گزینه‌های نسبتا خوبی در پیش روی شماست، ضمن اینکه کاربران پر مصرف نیز انتخاب‌های بهتری نسبت به طرفداران بسته‌های کوتاه مدت‌تر در پیش روی خود دارند. هرچند همانطور که در بالا هم اشاره شد این بسته ها نیز برای مدتی محدودی قابل فعال سازی خواهند بود.

نظر شما چیست ؟ آیا با سیاست های اینترنت همراه ایرانسل موافق هستید و این اپراتور را برای خود انتخاب خواهید کرد ؟

     Android iOS , Windowsphone , Symbian , JavaMobile Review ,Learning

یک شنبه 14 دی 1393  02:16 ق.ظ
تشکرات از این پست
ali_kamali
دسترسی سریع به انجمن ها