عضویت العربیة English
امام سجاد علیه‌السلام: [اى زینب] تو بحمداللّه عالمى هستى که نزد کسى تعلیم ندیدى و دانایى هستى که نزد کسى نیاموختى. بحارالأنوار، ج45، ص164

سیستم Paging در سانترال کم ظرفیت پاناسونیک

سیستم Paging در سانترال کم ظرفیت پاناسونیک
یک شنبه 14 دی 1393  09:03 ق.ظ

همانگونه که می دانید سیستم Paging جهت پیج کردن، فراخوانی و پیام رسانی مورد استفاده قرار می گیرد. در سانترال پاناسونیک نیز به کمک این سیستم می توان چندین نفر را بصورت همزمان از طریق بلندگوی خارجی و یا تلفن های اختصاصی پاناسونیک (PT) پیج کرد. اگر می خواهید از بلندگو و پیجر اکسترنال استفاده کنید ابتدا مانند شکل زیر آن را به سانترال خود متصل کنید:
 
 
پیج در سانترال به 4 روش مختلف صورت می گیرد:
•    پیج تمام داخلی ها از طریق بلندگوی روی گوشی
•    پیج گروهی از داخلی ها ازطریق بلندگوی روی گوشی
•    پیج از طریق بلندگوی خارجی
•    پیج داخلی ها از طریق بلندگوی گوشی و بلندگوی اکسترنال
در روش اول برای پیج کردن از روی گوشیSLT/PT کافیست 330 را گرفته و تمام داخلی ها را پیج نمائید. در روش دوم هرگاه بخواهید گروهی از داخلی ها را فراخوانی کنید پس از آنکه گروه های مختلف را تشکیل داده و از 1 تا 8 آنها را شماره گذاری کردید 33 را قبل از شماره گروه دلخواه وارد می کنید. برای روش سوم و چهارم نیز به ترتیب 34 و 33* را وارد می نمائید. شکل زیر نیز روند کار را بصورت کامل نشان داده است.
 
 
نکته ای که لازم دانستیم در آخر به آن اشاره کنیم آن است که اگر کاربری عمل پیج کردن را انجام دهد شما نمی توانید بصورت همزمان فراخوانی کنید و برای شما بوق اشغال پخش خواهد شد.
 
منبع: pfrnco.com
faterrasa

faterrasa
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : شهریور 1393 
تعداد پست ها : 77

دسترسی سریع به انجمن ها