بی بندوباری درپیست اسکی توچال

 
borkhar
borkhar
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 17774
محل سکونت : اصفهان

بی بندوباری درپیست اسکی توچال

 
بی بندوباری در پیست اسکی توچال +عکس
پیست اسکی توچال که در تمامی فصول سال میزبان هموطنان عزیزمان می باشد و محل گردشگری برای توریست ها به جهت تفریح و سرگرمی و ورزش کردن ، این روزها به محلی برای تخلیه غرایض جنسی و کشف حجاب دختران و اختلاط بدل شده است.
 

به گزارش فرهنهگ نیوز ، پیست اسکی توچال که یک محیط فرهنگی و ورزشی برای تفریح و سرگرمی و استفاده از طبیعت است و همه روزه در تمامی فصول سال میزبان هموطنان و توریست های خارجی می باشد در اثر بی توجهی مسئولان به این محیط فرهنگی برای حفط ارزشها و ترویج و گسترش ورزش و فرهنگ به محلی برای کشف حجاب دختران و تخلیه غرایض جنسی برخی افراد تبدیل شده است.

"آژانس عکس اروپا" به تازگی تصاویری از پیست اسکی توچال منتشر کرده است که در آنها بصورت علنی دختران کشف حجاب کرده و با برخی افراد که مشخصا ارتباط های نامشروع دارند دسته دسته مختلط مشغول اسکی سواری می شوند و این محیط فرهنگی را به یک محل ضد فرهنگی و ترویج و گسترش فساد تبدیل کرده اند.
کشف حجاب دختران و شکل گرفتن ارتباط های نامشروع فراوان در محیط پیست اسکی توچال به وفور قابل مشاهده است و اختلاط اسکی کردن دختران و پسران و ناهنجاری های ضد فرهنگی فراوان که در پیست اسکی توچال صورت می گیرد.

دیدن برخی از این تصاویر در ذهن تداعی میکند که این پیست احتمالا در اروپا باشد نه در ایران! اما متاسفانه این تصاویر ضد اخلاقی و ضد فرهنگی و ناهنجاری ها در ایران است...!
تبدیل کردن این محیط ورزشی فرهنگی به یک محیط ضد فرهنگی و ضد اخلاقی در اثر کم توجهی و غفلت مسئولان صورت میگیرد و اگرنه نباید به این سبک شاهد این نوع اقدامات برخی افراد و ناهنجاری های ضد فرهنگی در یک محیط ورزشی فرهنگی باشیم.

دوری از سبک زندگی اسلامی ایرانی و الگو گیری برخی افراد از فرهنگ منحط غرب و همچنین بی توجهی مسئولین به این نوع اقدامات و عدم برخورد مناسب با این نوع ناهنجاری ها شاهد گسترش این نوع اقدامات هستیم که باید همت و عزم جدی هم از سوی مسئولین و هم از سوی عموم مردم که با احیای فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر بصورت مردمی گسترش پیدا کند شاهد کاهش فراوان این نوع اقدامات ضد فرهنگی هنجارشکنان هستیم.

 

 

 

 

 

 

خدایا دلم به سان قبله نماست...وقتی عقربه اش به سمت "تو"می ایستد آرام می شود

"ان الله مع الصابرین ...همانا خداوند با صابرین است"

یک شنبه 14 دی 1393  10:23 ق.ظ
تشکرات از این پست
ali_kamali khodaeem1 papeli mehdi0014
دسترسی سریع به انجمن ها