عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

آموزش کامل قرار دادن لینک در وبلاگ

آموزش کامل قرار دادن لینک در وبلاگ
یک شنبه 14 دی 1393  07:46 ب.ظ

آموزش کامل قرار دادن لينك ( تگ a )

شاید مهمتر از لینک در اینترنت چیزی نباشد یعنی هسته ای اینترنت از لینک تشکیل شده است و یک وبلاگ نویس اگر بر لینک مسلط نباشد وبلاگ نویس موفق نخواهد بود. بنا براین برای وبلاگ نویس حرفه ای شدن دانستن ترفندهای لینک و نحوه ای لینک کردن لازم است.

ما اینجا ابتدا ساختار كد لينك دادن رو برای تان معرفي مي كنم و بعد مي گم كه چطور در اينترنت و فرونت پيج راحتتر لينك بديم .

لينك چيست ؟

معني لغوي لينك " زنجير ، اتصال و متصل كردن " هست . و همونطور كه از معنيش پيداست كارش هم همينه . يعني در اينترنت بين صفحات و فايل ها ي مختلف يك ارتباط ايجاد مي كنه و اونا رو به هم وصل ميكنه . لينك همونه كه شما با كليك بر روي اون به يه صفحه ي ديگه منتقل ميشيد يا يك فايل رو دانلود مي كنيد .

ایجاد لینک در وبلاگ

برای ایجاد لینک در وبلاگ شما نیاز به آشنایی به کدنویسی ندارید کافیست متن مورد نظر خودرا که می خواهید روی آن لینک قرار دهید انتخاب نمایید و از منوی ابزاری که در آن بالا زیر عنوان مطلب آمده است دکمه درج و ویرایش لینک را کلیک کرده آدرس لینک مورد نظر خودرا در کادر آدرس و توضیح دلخواه خودرا در کادر توضیح لینک وارد کرده در پایان روی دکمه ثبت کلیک نمایید اکنون متن مورد نظر شما لینک دار شده است که اگر نشانگر ماوس را روی آن ببرید به صورت دست ظاهر می شود و اگر کلیک نمایید به آدرس مورد نظر می رود مانند نمونه ذیل:

http://tamw.blogfa.com/category/14

اکنون شما اگر روی متن بالا کلیک نمایید به آدرس مورد نظر می روید.

اگر این مطلب آموزشی براتون جالب بود لطفا نظر بدین دوستان.

0

دوست من خدا

masoomi1371

masoomi1371
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 716
hossein201273 تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها