دانلود عکس های با کیفیت و رایگان برای قراردادن در وبلاگ

 
masoomi1371
masoomi1371
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1392 
تعداد پست ها : 721
محل سکونت : آذربایجان شرقی

دانلود عکس های با کیفیت و رایگان برای قراردادن در وبلاگ

برای وبلاگ نویسان واضح است که قراردادن عکس های مرتبط در کنار مطلب تاثیر زیادی بر روی کیفیت وبلاگ دارد. برای پیدا کردن عکس با کیفیت مشکلاتی مانند قانون حق نشر وجود دارد که کار را برای پیدا کردن تصاویر مورد نظر سخت می کند. تمام روش ها و سایت های قبلی را کنار بگذارید! مایکروسافت هر عکسی بخواهید به رایگان در اختیار شما قرار می دهد تا از آنها در وبلاگ خود استفاده کنید.

جهت دریافت عکس های باکیفیت برای قرار دادن در وبلاگ به اینجا بروید. در این بخش از سایت مایکروسافت (office.microsoft.com/images)صفحه ای شامل چند تصویر در زمینه های مختلف مشاهده می کنید.بر روی تصویر مرتبط با موضوعی که می خواهید در وبلاگ خود ارسال کنید کلیک کرده و در صفحه بعدی بر روی دکمه سبز رنگ Download کلیک کنید. شما می توانید عبارتی را در کادر جستجو وارد کرده و عکس دلخواه را انتخاب کنید. همچنین از طریق کادری که در ستون کناری قرار دارد می توانید اندازه، نوع و شاخه مربوط به عکس دلخواه خود را انتخاب کنید.برای مثال ما قصد داریم چند عکس رایگان ورزشی که شامل قانون حق نشر نیز نباشد را برای وبلاگ خود پیدا کنیم. عبارت Sport را در کادر جستجو وارد کرده و جستجو می کنیم. در نتایج جستجو عکس هایی از رشته ها و ابزارهای مختلف ورزشی مشاهده خواهید کرد. بر روی عکس دلخواه کلیک کنید. عکس مورد نظر آماده دانلود شده و مابقی عکس ها نیز در ستون کناری بصورت عمودی قابل دسترسی هستند.
برای موضوعات مختلف عکس به تعداد کافی وجود دارد و از این پس به سادگی و بدون نگرانی از پیگرد بخاطر کپی عکس می توانید تصاویر مورد نظر خود را از این سایت دانلود کرده و در سایت خود قرار دهید. اگر شما راه بهتری برای دسترسی به عکس رایگان و با کیفیت سراغ دارید در قسمت نظرات اعلام کنید.

 

0

 

دوست من خدا

یک شنبه 14 دی 1393  07:51 ب.ظ
تشکرات از این پست
hossein201273 rasekhoon_weblog
دسترسی سریع به انجمن ها