Michael Pachter: عناوین انحصاری سونی باعث می شوند PS4 در سال ۲۰۱۵ نیز بهتر ظاهر شود

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

Michael Pachter: عناوین انحصاری سونی باعث می شوند PS4 در سال ۲۰۱۵ نیز بهتر ظاهر شود

 
Michael Pachter یکی از تحلیلگران دنیای بازی های رایانه ای می باشد که در کارنامه ی خود نکات تیره ای را نیز دارد اما به طور کلی می توان گفت تحلیل ها و پیش بینی های درست Pachter از اشتباهات وی بیشتر می باشند. حال ایشان به پیش بینی وضعیت بازی های رایانه ای و کنسول ها در سال ۲۰۱۵ پرداخته اند و برای کنسول PlayStation 4 به لطف بازی های انحصاری اش آینده ی روشن تری را پیش بینی کرده اند.
 
اگر بخواهیم نگاهی دقیق تر به سخنان Michael Pachter بیندازیم وی تفاوت قیمت دو کنسول را دیگر عامل موفقیت PS4 نمی داند و موارد دیگری را برای برتری PS4 ابراز کرده اند که سخنان او به شرح زیر می باشد:
 
با فرض اینکه قیمت Xbox One در سال ۲۰۱۵ برابر با ۳۹۹ دلار می باشد دیگر برتری از لحاظ قیمت برای سونی وجود ندارد اما این استودیو های  first party سونی هستند که یک تفاوت واقعی را رقم خواهند زد. همچنین این سیستم بازی های انحصاری سونی و پراکندگی مناسب آنها در طول سال می باشد که منجبر به افزایش برتری و علاقه به PS4 می شود.
 
بازی های انحصاری PS4 همچون Boodborne و Uncharted 4 و یا بازی های خلاقانه ای همچون Man’s Sky و Persona 5 بهترین سیستم و پراکندگی بازی ها را در سال ۲۰۱۵ برای PS4 ایجاد خواهند کرد.
یک شنبه 14 دی 1393  09:45 ب.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها