خداحافظی هافبک استرالیا بعد از جام شانزدهم

 
mehrad90
mehrad90
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 3997
محل سکونت : 'گلستان

خداحافظی هافبک استرالیا بعد از جام شانزدهم

مارک برشیانو 34 ساله گفت که قصد بازنشستگی دارد ولی تصمیم خود را بعد از مسابقات جام ملت های آسیا قطعی خواهد کرد.

وی افزود: احتمالا بعد از صحبت با سرمربی و تعیین اهداف آینده ام، تصمیم خود را به مرحله اجرا در آورم. اندکی درباره آینده فکر کرده ام ولی هنوز به تصمیم نهایی نرسیم زیرا اکنون فقط به این مسابقات و موفقیت در آن فکر می کنم.

برشیانو اولین بار در سال 2001 برای تیم ملی استرالیا بازی کرد و تا کنون 81 بار پیراهن این تیم را بر تن کرده است.

وی که حمایت های آنگه پوستکوگلو سرمربی فعلی تیم ملی استرالیا را دلیل ماندنش در این تیم می داند، قبل از جام جهانی علاوه بر چندین آسیب دیدگی، به دلیل یک انتقال غیر قانونی باشگاهی، چند ماهی را محروم شد.

این بازیکن گفت: برای هر بازیکنی اطمینان از اینکه سرمربی شما را بدون توجه به مصدومیتی که دارید و به امید بهبودی می خواهد، خیلی مهم است.

برشیانو که در 9 مسابقه جام جهانی برای استرالیا بازی کرده است ماه آینده 35 ساله می شود اما اکنون خود را در شرایط ایده آل می داند و امیدوار است با استرالیا به نتایج خوبی دست یابد.

هافبک تیم استرالیا برگزاری جام ملت های آسیا در خاک این کشور را فرصت فوق العاده دانست که شاید یکبار در زندگی هر فردی روی دهد.

وی گفت: موفقیت در جام ملت های آسیا می تواند دستاوردهای بزرگی در ورزش استرالیا باشد. ما از سال 2005 تا 2006 تاکنون پیشرفت خیلی خوبی در فوتبال داشته ایم.

تیم ملی فوتبال استرالیا در رقابت های جام ملت های 2015 آسیا با تیم های کره جنوبی، عمان و کویت همگروه است.

این رقابت ها از 19 دی آغاز می شود و تا 11 بهمن ادامه دارد.

دوشنبه 15 دی 1393  12:04 ق.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها