این برنامه گوشی اندرویدی شما را خنک می‌کند!

 
karkas074
karkas074
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : مهر 1392 
تعداد پست ها : 2100
محل سکونت : Qom

این برنامه گوشی اندرویدی شما را خنک می‌کند!

cooler-master-1

فریب عنوان را نخورید! قرار نیست لوازم جانبی یا دستگاه خنک‌کننده‌ای برای گوشی یا تبلت خود خریداری کنید. Cooler Master نام یک برنامه است که می‌تواند دستگاه شما را خنک کند. این برنامه دو هدف ساده دارد؛ اول اینکه به شما درجه حرارت دستگاهتان را گزارش کند و دوم اینکه دمای آن را پایین آورد.

تا انتهای مطلب با ما همراه باشید تا نگاهی گذار بر این برنامه داشته باشیم.

تنها کاری که باید انجام دهید دانلود و نصب این برنامه رایگان است. زمانی که وارد برنامه شدید، این ابزار شروع به اسکن دستگاه شما می‌کند تا ببیند چه چیزی باعث شده دستگاه‌تان داغ کند.

cooler-master-2

وقتی‌که اپ های مقصر شناسایی شدند، تسک های غیرضروری را متوقف کرده و ضمن آزادسازی فضای حافظه، دستگاه شما را خنک می‌کند. اگر دوست داشته باشید می‌توانید خود انتخاب کنید که کدام برنامه‌ها بسته شوند تا دستگاه شما خنک شود.

cooler-master-3

وقتی‌که اپ‌های مقصر متوقف شدند، Cool Master شروع به خنک‌سازی می‌کند.

cooler-master-4

این برنامه مخصوصا به کار افرادی می‌آید که مدام در حال بازی کردن و یا تماشای ویدئو با دستگاه خود هستند.

پس درمجموع کاری که این برنامه انجام می‌دهد این است که ببیند کدام اپ‌ها CPU را بیش‌ازاندازه درگیر کرده و منجر به داغ شدن دستگاه شما گشته‌اند. سپس با متوقف کردن پردازش‌های بی‌دلیل، اقدام به خنک‌سازی می‌کند.

بسیاری از ما می‌دانیم که دلیل اصلی داغ کردن دستگاهمان چیست. یکی بیش‌ازاندازه پیام و ویدئو با وایبر ارسال و دریافت کرده و دیگری زیادی ویدئو تماشا می‌کند و همه ما هم درمانش را میدانیم، ده دقیقه بگذاریم دستگاه نفس راحت بکشد! اما در این میان افرادی هم هستند که واقعاً نمی‌دانند چرا دستگاهشان داغ می‌کند و به دنبال دوای دردی برای آن می‌گردند؛ اگر جزو این دسته هستید، نگاهی به این برنامه بیندازید. امتحانش مجانی است!

امتیازات

  • سرعت (4 از 5) – واقعاًازنظر سرعت ایرادی به این برنامه وارد نیست، چراکه سریع و روان بر روی دستگاه شما کار خواهد کرد
  • ویژگی‌ها (3.5 از 5) – این برنامه هم یکی دیگر از سری ابزارهای مدیریتی دستگاه‌های اندروید است، که خب البته موارد زیادی را با آن نمی‌توانید مدیریت کنید. فقط دما دستگاه، برنامه‌های مقصر و درنهایت خنک‌سازی آن
  • پس‌زمینه (4 از 5) – می‌توان گفت جزو برنامه‌های خوش‌ظاهر است که با طراحی ساده و خوش‌دست کار را برای کاربر ساده کرده است
  • درمجموع (4 از 5) – اگرچه شاید برنامه‌ای نباشد که نظر همه را جلب کند؛ اما ابزار آگاهی‌دهنده خوبی است که می‌تواند دلایل داغ کردن دستگاهتان را به شما معرفی کرده و مشکل را هم حل کند

مزایا

  • کار با آن ساده و سریع بوده و نیازی به یادگیری ندارد
  • ابزاری فوق‌العاده است در شناسایی برنامه‌ها و بازی‌های پرفشار برای CPU
  • برنامه‌ای رایگان است که تبلیغی هم در آن گنجانده نشده
  • دستگاه شما را با یک اشاره انگشت خنک می‌کند

معایب

  • در برخی موارد گزارشی که می‌دهد چیزی بدیهی است که خود نیز متوجه آن هستیم

درمجموع شاید کاری که این برنامه انجام می‌دهد خیلی خارق‌العاده نباشد، اما وظیفه Cooler Master همین است و به بهترین نحو هم وظیفه‌اش را به انجام می‌رساند.

iran-apps

 

اللهم عجل لولیک الفرج

دوشنبه 15 دی 1393  09:14 ق.ظ
تشکرات از این پست
ria1365
دسترسی سریع به انجمن ها