کاظمي: مجبورم خودم به گود بيايم

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21956
محل سکونت : مازندران

کاظمي: مجبورم خودم به گود بيايم

تيم خونه به خونه که از وجود فرهاد کاظمي به عنوان مديريت فني سود مي برد در بازي ابتدايي پس از حضور اين مربي کار کشته شکست خورد و کاظمي اعتقاد دارد بايد خودش وارد گود شود.

در این رابطه فرهاد کاظمی می‌گوید: متاسفانه در اولین بازی خود شکست خوردیم اما خب از این شکست درسهای لازم را گرفتیم اما من اعتقاد دارم در این بازی داوری با اشتباهاتی که داشت کار را برای ما سخت کرد.

مدیر فنی خونه به خونه بابل می‌گوید: احساس می‌کنم در این بازی حق ما خورده شد و انصاف رعایت نشد من خودم همیشه طرفدار داوران جوان هستم و همیشه از آنها حمایت کردم و کمتر شده است که به داوری اعتراض کنم اما در این بازی در یکی ٢ صحنه اشتباهاتی صورت گرفت که جریان بازی عوض شد.

کاظمی در پایان می‌گوید برای موفقیت تیم خونه به خونه بابل و برای اینکه حق یک استان و یک شهر ضایع نشود فیلم اشتباهات داوری این بازی را به مسئولین داوری و لیگ می‌دهیم تا دقت بیشتری انجام شود و تصمیمات لازم صورت بگیرد. همچنین می‌خواهم دوباره آستینهایم را بالا بزنم و برای اینکه حق این تیم ضایع نشود خودم وارد گود می شوم تا کمک بیشتری به تیم بکنم. امیدوارم خدا هم در این مسیر کمک کند تا بتوانیم با همت بچه‌های تیم و همچنین حمایت هواداران و مردم خوب مازندران این تیم را به قهرمانی برسانیم.

دوشنبه 15 دی 1393  01:36 ب.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها