السرکال: اولویت ما صعود از گروه دشوارمان در جام ملت‌های آسیاست

 
mehrad90
mehrad90
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 3997
محل سکونت : 'گلستان

السرکال: اولویت ما صعود از گروه دشوارمان در جام ملت‌های آسیاست

یوسف السرکال

 

 یوسف السرکال در آستانه شروع جام ملت‌های 2015 آسیا که تیم امارات در گروه C آن با تیم‌های ایران، بحرین و قطر همگروه است، گفت: سال‌هاست که آرزو داریم به قله فوتبال آسیا برسیم و این آخرین رؤیای‌مان نیست، چون می‌خواهیم تبدیل به یکی از بهترین تیم‌ها شویم. این یکی از اهدافی است که ما از فوتبال پایه تا تیم ملی‌مان روی آن کار می‌کنیم. امارات در حال حاضر در رده‌بندی فیفا در بین 45 تیم‌های آسیایی در مکان پنجم جای دارد ولی می‌خواهیم خودمان را به جمع سه تیم برتر قاره کهن برسانیم.

وی افزود: امیدواریم با شرکت در مسابقات جام ملت‌های آسیا و گذر از مرحله گروهی به مکان چهارم این رقابت‌ها و حتی رده‌های بالاتر این رده‌بندی هم صعود کنیم ولی باید این کار را گام به گام انجام دهیم. گروهی که در آن قرار داریم آسان نیست و کار برای‌مان دشوار است.

السرکال خاطر نشان کرد: در گروه ما ایران که در حال حاضر در رده‌بندی تیم‌های آسیایی در جایگاه نخست جای دارد و قطر هم که اخیراً قهرمان مسابقات کشورهای حوزه خلیج فارس شده است، حضور دارند اما ما به توانایی فنی تیم امارات اطمینان کامل داریم و امیدواریم که تحت‌تأثیر فاکتورهای دیگر قرار نگیریم. اولویت ما صعود از مرحله گروهی و رسیدن به جمع هشت تیم برتر جام ملت‌هاست و بعد از آن می‌توانیم به رسیدن به مراحل بالاتر فکر کنیم.

رئیس اتحادیه فوتبال امارات تصریح کرد: با مصدومیت عمر عبدالرحمان دچار مشکلاتی شدیم ولی او ریکاوری خود را پی گرفته و باید برای حضور در مسابقات رسمی آماده شود. روی هم‌ رفته ما این مشکل را پشت‌سر گذاشتیم و مصدومان دیگری هم نداریم. امیدواریم بتوانیم اثر خود را بر جام ملت‌ها بگذاریم و هواداران‌مان را خوشحال کنیم.

دوشنبه 15 دی 1393  01:48 ب.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها