نصرتی: کی‌روش با میدان دادن به جوان‌ها می‌تواند تیم قدرتمندی بسازد

 
mehrad90
mehrad90
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 3997
محل سکونت : 'گلستان

نصرتی: کی‌روش با میدان دادن به جوان‌ها می‌تواند تیم قدرتمندی بسازد

محمد نصرتی

 

 محمد نصرتی در گفت‌وگو با خبرنگاران ورزشی در خصوص وضعیت تیم فوتبال پیکان در تعطیلات لیگ برتر اظهار داشت: ما تیمی بودیم که از دیگر تیم‌ها تعطیلات کمتری داشتیم و خیلی زود تمرینات‌مان را آغاز کردیم. با توجه به اینکه کادرفنی تیم پیکان تغییر کرده بود و مربیان می‌خواستند بازیکنان را بیشتر زیر نظر داشته باشند تا نقاط ضعف‌ها را بپوشانند، تمرینات در اولین فرصت آغاز شد و اکنون نیز در آمادگی خوبی به سر می‌بریم.

وی درباره اینکه با توجه به انتقادهایی که در نیم‌فصل اول از تیمش داشت آیا اکنون نقاط ضعف پیکان پوشانده شده است یا نه، گفت: چند بازیکن خوب را در نقل‌وانتقالات جذب کرده‌ایم که می‌توانند به پیکان کمک کنند تا در نیم‌فصل دوم بهتر کار کنیم. اکنون روندمان روبه‌رشد است و امیدوارم همین روند را ادامه دهیم و خوب تمرین کنیم تا با شروع بازی‌ها در بهترین شرایط قرار داشته باشیم.

مدافع تیم فوتبال پیکان ادامه داد: بیشتر ضعف‌های ما نسبت به نیم‌فصل اول با بازیکنانی که جذب کردیم، پوشانده شده و به جرأت می‌توانم بگویم اکنون 80 تا 90 درصد نقاط ضعف ما از بین رفته است و می‌توانیم ادامه بازی‌ها را با قدرت بیشتر دنبال کنیم.

نصرتی در خصوص وضعیت تیم ملی فوتبال در آستانه جام ملت‌های آسیا خاطرنشان کرد: بازی دوستانه تیم ملی با عراق را دیدم. به نظرم تیم ملی بسیار خوب بازی کرد و بازیکنانی که جوان هستند و تجربه ملی کمی دارند در این بازی از انگیزه بالایی برخوردار بودند. کی‌روش می‌تواند با میدان دادن به این بازیکنان جوان و باتجربه‌هایی که انگیزه‌شان بیشتر است، تیم ملی را با قدرت در جام ملت‌های آسیا به میدان بفرستد.

مدافع پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان درباره عملکرد مدافعان تیم ملی اظهار داشت: تیمی که گل نخورد، مسلماً خط دفاعی خوبی دارد. تیم ملی ما ساختار دفاعی‌اش مناسب است و البته می‌توانیم با برطرف کردن برخی ضعف‌ها در این زمینه شرایط بهتری داشته باشیم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا تیم ملی می‌تواند در این دوره از بازی‌ها به مقامی دست پیدا کند یا نه، گفت: باید بازی‌ها آغاز شود تا حریفان و مدعیان را ببینیم. اکنون نمی‌توان نظری داد اما مسلماً تیم ملی کار بسیار سختی پیش رو دارد.

نصرتی با اشاره به اینکه برخی معتقدند تیم ملی می‌تواند قهرمان شود و برخی نیز می‌گویند تیم ملی در مرحله گروهی از دور رقابت‌ها کنار می‌رود، افزود: رقابت در تورنمنتی مانند جام ملت‌های آسیا بسیار سخت است. با این حال باید دید حریفان ما با چه قدرتی وارد مسابقات می‌شوند، چون من از وضعیت آنها هیچ اطلاعی ندارم.

مدافع تیم فوتبال پیکان در خصوص اینکه کدام بازیکنان می‌توانند در تیم ملی تأثیرگذاری بیشتری داشته باشند، عنوان کرد: هر بازیکنی به اندازه خودش تأثیرگذار است. جوان‌ها به یک اندازه و بازیکنان باتجربه هم به اندازه‌ای که توان دارند در تیم ملی مؤثر خواهند بود.

دوشنبه 15 دی 1393  01:50 ب.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها