سرمربی عراق: بهتر از ایران بودیم

 
mehrad90
mehrad90
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 3997
محل سکونت : 'گلستان

سرمربی عراق: بهتر از ایران بودیم

راضی شنیشل

تیم ملی فوتبال عراق که خود را آماده حضور در جام ملت های آسیا می کند در دیداری دوستانه با نتیجه یک بر صفر برابر ایران تن به شکست داد.

راضی شنیشل، سرمربی عراق با وجود شکست در این دیدار دوستانه برابر ایران از عملکرد شاگردانش راضی و بر این باور است که تیمش بازی بهتری را نسبت به ایران به نمایش گذاشت. او گفت: از عملکرد شاگردانم در این دیدار راضی هستم. با پیروزی در چنین دیداری روحیه تیم بالا می رفت. اگر آن ضربه پنالتی را یونس محمود به گل تبدیل می کرد، روند بازی تغییر می کرد و الان نتیجه دیگری به دست می آمد.

او ادامه داد: تیم ملی عراق با وجود شکست در این دیدار بازی خوبی را به نمایش گذاشت و من از عملکرد شاگردانم در این دیدار راضی هستم. عراق با وجود شکست در این دیدار بازی بهتری را نسبت به ایران به نمایش گذاشت. این دیدار تجربه خوبی برای ما بود.

علی جبار، رئیس کاروان عراق هم درباره دیدار دوستانه کشورش برابر ایران گفت: در نیمه نخست بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و همان بازی را که همه انتظار داشتند، نشان دادیم اما در نیمه دوم تیم نتوانست انتظارات را برآورده کند. نباید چنین گلی را دریافت می کردیم. اشتباه خط دفاعی باعث شد تا بازنده این دیدار باشیم.

او ادامه داد: تیم ملی عراق در حال بهتر شدن است و بازی به بازی بهتر می شویم. امیدواریم که بتوانیم در دیدارهای بعدی نمایش بهتری داشته باشیم. می خواهیم توان فوتبال عراق را به نمایش گذاریم. باید در جام ملت های آسیا ثابت کنیم که تیم خوبی هستیم و می توانیم رقابت کنیم.

دوشنبه 15 دی 1393  01:55 ب.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها