عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

کافه ای برای عاشقان هری پاتری +عکس

 
kordabadi
kordabadi
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1393 
تعداد پست ها : 3073
محل سکونت : مازندران

کافه ای برای عاشقان هری پاتری +عکس
دوشنبه 17 اسفند 1394  06:10 ب.ظ

کافه ای برای عاشقان هری پاتری +عکس

 
 
 
نه سال از انتشار آخرین کتاب و پنج سال از اکران آخرین فیلم هری پاتر گذشته ولی عشق به هری پاتر همچنان داغ است. پرطرفدار بودن کافی شاپی هری پاتری در هندرسن(Henderson) نوادا(Nevada) می تواند نمونه ای از آن باشد.
 
 
برترین ها: نه سال از انتشار آخرین کتاب و پنج سال از اکران آخرین فیلم هری پاتر گذشته ولی عشق به هری پاتر همچنان داغ است. پرطرفدار بودن کافی شاپی هری پاتری در هندرسن(Henderson) نوادا(Nevada) می تواند نمونه ای از آن باشد. زمانی که کافه ی "جغد بد" (Bad Owl) در 13 قوریه افتتاح شد، هزاران نفر منتظر وارد شدن به این کافه بودند و از همان زمان به خاطر فضا و منوی جالب هری پاتری اش توجه همه ی طرفداران هری پاتر را در سرتاسر دنیا به خود جلب کرده است.
 
کافی شاپ هری پاتری

یکی از طرفداران هری پاتر می گوید:" حتی قبل از بازگشایی کافه مردم پشت در صف ایستاده بودند. آنها امروز به خاطر رفتن به یکی از شبکه های خبری محلی دیرکرده بودند. ما یک ساعت برای سفارش دادن در صف ایستادیم. پرده های کلفت بنفشی که اتاق را تاریک کرده و جزییات هری پاتری ای که در هر گوشه و کنار وجود داشت، اتمسفر فوق العاده ای را ساخته بود."

دیواری هایی که با علامت "سکوی  9¾ تزیین شده، میزهایی که همه جور جزییات هری پاتری بر روی آنها تقش بسته و منویی که اسم هایی عجیب و غریب در آن به چشم می خورد، آمدن به کافه ی جغد بد را آرزوی هر عاشق هری پاتر کرده است. اسم وای فای این کافه از روی اسم جغد هری پاتر هدویگ گذاشته شده و همچنین در این کافه میزی خاصی به نام سوروس اسنیپ وجود دارد.

این کافه ی 130 متر مربعی همچنین به مشتریانی که علاقه مند به مجموعه ی هری پاتر نیستد سرویس داده و منوی آن شامل غذاها و نوشیدنی های متداول نیز می شود. در آینده جغد بد تصمیم به معرفی غذا و نوشیدنی های سالم تر و برگزاری برنامه های زنده جهت سرگرم شدن مشتریان خود دارد.


کافی شاپ هری پاتریکافی شاپ هری پاتری

کافی شاپ هری پاتری

 

خوشا دردی که درمانش تو باشی

             خوشا راهی که پایانش تو باشی             

خوشا چشمی که رخسار تو بیند

خوشا ملکی که سلطانش تو باشی  

تشکرات از این پست
papeli nezarat_ravabet mehdi0014
دسترسی سریع به انجمن ها