عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

رازهای_عاشقانه_کردن_روابط

 
ehsan67657
ehsan67657
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : شهریور 1394 
تعداد پست ها : 2099

رازهای_عاشقانه_کردن_روابط
سه شنبه 18 اسفند 1394  08:54 ق.ظ

راه‌هایی برای تقویت رابطه
 
 
 
تشکر کردن
 
برای حفظ رابطه و قوی کردن روابطتان هرروز از زوج خود تشکر کنید.همه ما نیاز به تشکر و تشویق داریم.سعی کنید برای کوچک‌ترین کاری که شریک زندگی‌تان برایتان انجام می‌دهد، از او تشکر کنید.تشکر کردن می‌تواند فیزیکی باشد،یعنی می‌توانید او را در آغوش بگیرید و یا اینکه او را ببوسید و نوازش کنید.تشکر کردن فیزیکی ماندگاری بیشتری دارد، اما کلمات گذرا هستند.
 
وقتی روز ولنتاین عشقتان برای شما هدیه‌ای خرید،از او تشکر کنید و با این کار دل او را آرام کرده و احساساتش را تحریک نمایید.
 
 
 
بوسه
 
زمانی که صبح می‌خواهید از خانه خارج شوید،خیلی سریع سر یکدیگر را ببوسید و سپس از هم جدا شوید. در اغلب موارد زمانی که دختر و پسر یکدیگر را می‌بوسند، آن‌ها رضایت بیشتری از ارتباط با یکدیگر دارند و احساس پیوند و تعلق خاطر بیشتری نسبت به یکدیگر می‌کنند.تحقیقی در رابطه با روابط و ارتباطات نشان داده است که روابط جنسی به ایجاد حس رضایت در رابطه تأثیر زیادی نمی‌گذارد در حالی که کیفیت و نوع بوسه تأثیر مستقیمی بر ایجاد حس رضایت بین زوجین دارد. 
 
 
 
 
🍉لمس عاشقانه
 
قدرت لمس می‌تواند بسیار قوی باشد،چه یکدیگر را به آغوش بگیرید و یا فقط دست یکدیگر را بگیرید. در واقع، بغل کردن مزایای سلامتی جدی از قبیل: کاهش فشار خون ، افزایش سطح اکسی توسین و کاهش استرس دارد. هرچه یکدیگر را شدیدتر، طولانی‌تر و بیش‌تر در آغوش بگیرید، تأثیر آن قوی‌تر می‌شود.
 
 
 
دور ماندن از یکدیگر احساسات قلبی شما را قوی‌تر می‌کند
 
آیا شما در رابطه‌ای از راه دور هستید؟؟ دیگر نگران و در اضطراب نباشید.
 
مطالعه‌ای در سال 2013 در مجله ارتباطات،روابط از راه دور را مورد بررسی قرار داد و این مطالعه نشان داد که زوج‌هایی که از راه دور با یکدیگر  ارتباط دارند نسبت به زوج‌های نزدیک ، صمیمیت بیش‌تری دارند. به گفته محققان،اگرچه مقدار ارتباط زوج‌های از راه دور کمتر است اما کیفیت روابط آن‌ها بهتر از زوج‌های نزدیک است.
 
اگر از یکدیگر دور هستید،روزهای خاص را می‌توانید با ارسال یک متن عاشقانه به یکدیگر تبریک بگویید و با تمام وجود به هم ابراز احساسات کنید
تشکرات از این پست
borkhar
دسترسی سریع به انجمن ها