عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

رئیس پنجمین دوره مجلس خبرگان 4 خرداد 95 تعیین می شود

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89258
محل سکونت : خراسان رضوی

رئیس پنجمین دوره مجلس خبرگان 4 خرداد 95 تعیین می شود
سه شنبه 18 اسفند 1394  12:01 ب.ظ


عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری از برگزاری افتتاحیه دوره پنجم مجلس خبرگان در 4 خرداد سال 95 خبر داد. به گزارش فارس آیت‌ا... خاتمی،  با بیان این که اولین دستور کار دوره پنجم خبرگان، انتخاب رئیس و هیئت رئیسه خواهد بود،‌ تصریح کرد:‌ ابتدا هیئت رئیسه موقت تشکیل شده و آن ها هیئت رئیسه دایم را که دو سال مدیریت خبرگان را بر عهده خواهند داشت، انتخاب می‌کنند و در طول هشت سال چهار بار انتخابات هیئت رئیسه‌ و کمیته‌ها برگزار می‌شود.

گمانه زنی ها درباره نامزدهای ریاست خبرگان
در همین حال نسیم آنلاین در گزارشی نوشت: بعد از آن که آیت ا... محمد یزدی از راهیابی به مجلس خبرگان پنجم بازماند رایزنی ها درباره ریاست آینده این مجلس شتاب گرفته است. آن گونه که  منابع آگاه گفته اند، هم اکنون رایزنی ها عمدتاً حول ریاست سه نامزد احتمالی ریاست خبرگان یعنی ابراهیم امینی و محمد علی موحدی کرمانی یا آیت ا... محمد مومن در جریان است. بر اساس این گزارش سه طیف مختلف حامیان این افراد هستند. در این گزارش که کانال روزنامه ایران نوشته است، از آیت ا... امینی به عنوان گزینه نزدیک به آیت ا... هاشمی رفسنجانی نام برده شده و با اشاره به این که هیچ یک از این گزینه  تا این لحظه برای ریاست خبرگان اظهار تمایل نکرده اند، نوشته است : هاشمی رفسنجانی قطعا نامزد ریاست مجلس خبرگان نخواهد شد.

 

 

 

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

تشکرات از این پست
shayesteh2000
دسترسی سریع به انجمن ها