عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

بلومبرگ: سرمایه‌گذاری در ایران تنها با سوئیفت راه می‌افتد که هنوز آغاز نشده است

بلومبرگ: سرمایه‌گذاری در ایران تنها با سوئیفت راه می‌افتد که هنوز آغاز نشده است
سه شنبه 18 اسفند 1394  03:27 ب.ظ

بلومبرگ: سرمایه‌گذاری در ایران تنها با سوئیفت راه می‌افتد که هنوز آغاز نشده است

...پایگاه خبری بلومبرگ به نقل از موسسه «گریلاک کپیتال منیجمنت» در گزارشی نوشت: سرمایه‌گذاری در ایران تنها با سوئیفت راه می‌افتد که هنوز آغاز نشده است.
خبرگزاری رویترز نیز در گزارشی نوشت: در شرایط فعلی، هیچ یک از بانک‌های خارجی نمی‌توانند با استفاده از دلار، با ایران تراکنش داشته باشند.
در ادامه گزارش آمده است: این مسئله علاوه بر آنکه اقتصادی است، دردسری سیاسی هم برای دولت حسن روحانی به شمار می‌آید، چراکه منتقدان او در پارلمان، از اینکه توافق هسته‌ای مزایای مورد انتظار را به همراه نمی‌آورد، انتقاد کرده‌اند.

در همین حال، «ناصر ریاحی» عضو اتاق بازرگانی تهران گفت: امکان بازگشایی ال سی برای بانک‌های ایران وجود ندارد و ال سی به شکل جدی برای تجار و بازرگانان ما باز نشده است.
...خبرگزاری رویترز در گزارشی اعلام کرد: وزارت بازرگانی آمریکا یکی از بزرگترین شرکت‌های تجهیزات ارتباطی چین را به دلیل نقض ادعایی تحریم‌های واشنگتن علیه تهران مورد تحریم قرار خواهد داد.
در ادامه گزارش آمده است: تحریم شرکت «زد.تی.ای» (ZTE) این هفته رسما در سامانه آماری دولت فدرال ثبت می‌شود و از این پس با اغلب درخواست‌ها برای فروش قطعات آمریکایی به این شرکت مخالفت خواهد شد.
رویترز تصریح کرد: این محدودیت‌ها از روز سه‌شنبه اجرایی خواهند شد و هر شرکتی در سرتاسر جهان را که بخواهد تولیدات آمریکایی را به شرکت زد‌.‌تی‌.ای مستقر در چین منتقل کند، در بر خواهد گرفت.

منبع: کانال رسمی روزنامه کیهان در تلگرام
@kayhan_news

mhzahraee

mhzahraee
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 2615
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها