عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

قنبرزاده: کار تماشاگران پرسپولیس درست نبود

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21956
محل سکونت : مازندران

قنبرزاده: کار تماشاگران پرسپولیس درست نبود
سه شنبه 18 اسفند 1394  05:27 ب.ظ

 

عضو هیات رئیسه سازمان لیگ ادعا می‌کند AFC دقیقا باید طبق قانون فیفا در مورد میزبانی تیم‌ها در لیگ قهرمانان آسیا عمل کند.

منصور قنبرزاده در مورد صحبت‌های بهروان درباره اینکه امروز اعلام کرده میزبانی تیم‌های عربستانی از ایران گرفته خواهد شد به "ورزش سه" گفت: من از صحبت‌های آقای بهروان خبر ندارم و البته اگر اتفاق خاصی افتاده باشد هم نمی‌دانم. در آخرین جلسه هیات رئیسه سازمان لیگ هم این بحث مطرح نشد اما در آخرین جلسه آقای تاج مواضعی داشتند که کلیه اعضای هیات رئیسه آن را پذیرفتنتد.

او ادامه داد: آقای تاج جلسه‌ای با مدیرعاملان تیم‌های لیگ‌برتری هم برگزار کردند و در آنجا مقرر شد که تیم‌ها دقیقا براساس ضوابط فیفا عمل کنند. در واقع در جلساتی که آقای تاج به همراه آقای اسدی با مدیران کنفدراسیون فوتبال آسیا داشتند مواضع ایران را اعلام کردند و گفتند دقیقا درباره میزبانی باید همان قانونی اجرا شود که فیفا آن را اجرا می‌کند. تمام تیم‌های لیگ‌برتری حاضر در لیگ قهرمانان آسیا هم همین تاکید را دارند و در واقع AFC  نباید مواضع سیاسی را در فوتبال دخالت بدهد.

عضو هیات رئیسه سازمان لیگ در مورد انتخاب اینفانتینو به عنوان رئیس فیفا هم می‌گوید: جای خوشحالی است که آقای اینفانتینو خودش به ایران آمده و امنیت ایران را از نزدیک دیده است. به همین دلیل من فکر می‌کنم ایشان اگر واقعیتی که در ایران دیده است را بیان کند، شیخ سلمان نمی‌تواند میزبانی را از تیم‌های ایرانی بگیرد.

قنبرزاده در مورد پرتاب نارنجک توسط تماشاگران پرسپولیس هم می‌گوید: متاسفانه اتفاق خوبی نیفتاد و همه این را می‌دانند چراکه ناظران ویژه AFC در این بازی حضور داشتند. کار خوبی انجام نشد اما این دلیل نمی‌شود که عربستانی‌ها این موضوع را تأمیم بدهند که در ایران امنیت وجود ندارد. ایران امنیت دارد و حالا یک اتفاق این شکلی نباید باعث سوءاستفاده شود.

عضو هیات رئیسه سازمان لیگ در پایان می‌گوید: رفتار تماشاگران پرسپولیس درست نبود اما فراموش نکنید که ما هم در عربستان در لیگ قهرمانان آسیا بازی کردیم و تماشاگران عربستانی انواع و اقسام اشیاء را به زمین پرتاب کردند. بنابراین این نمی‌تواند دلیل خوبی برای جوسازی باشد.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها