عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

دولت‌شاهی و مهناز افشار مقابل دوربین تیناپاکروان/ «من هستم شما هم باشید»

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21956
محل سکونت : مازندران

دولت‌شاهی و مهناز افشار مقابل دوربین تیناپاکروان/ «من هستم شما هم باشید»
سه شنبه 18 اسفند 1394  06:17 ب.ظ

تیناپاکروان گفت: در حال حاضر مشغول به ساخت یک مستند هستم که تقریباً سه ماه به طور پراکنده درگیر این پروژه بوده‌ام. پیمان معادی، مهناز افشار و سحر دولتشاهی تعدادی از بازیگرانی بودند که مقابل دوربین مستندی که می‌سازم قرار گرفتند.
دولت‌شاهی و مهناز افشار مقابل دوربین تیناپاکروان/ «من هستم شما هم باشید»

 تینا پاکروان  درباره فعالیت‌های اخیرش بعد از حضور در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر با فیلم سینمایی «نیمه‌شب اتفاق افتاد»، گفت: در حال حاضر مشغول به ساخت یک مستند هستم که تقریباً سه ماه به طور پراکنده درگیر این پروژه بوده‌ام. این مستند در مورد بنیاد خیریه کامرانی است که هنرمندها را به آنجا می‌برم تا آنها نیز از فعالیت و روند کاری آنجا مطلع شوند و همچنین بازدیدی داشته باشند و بعد در مقابل دوربین درباره فضا و اتفاقاتی که در آنجا مشاهده کرده‌اند صحبت می‌کنند.

وی در ادامه افزود: به هر حال همه ما به نوعی با ساخت اولیه استودیوی بزرگ دوبله خاورمیانه آشنا هستیم که توسط مؤسسین این خیریه ساخته شده است، البته این خانواده‌ها بزرگ‌ترین لابراتوار را در ایران نیز دارند. خانواده کامرانی صاحب سینماهای مرکزی واقع در میدان انقلاب نیز هستند که هزینه آن را به صورت کامل صرف بنیاد خیریه کامرانی می‌کنند. به هر حال ما سینماگران به گردن خود دینی احساس کردیم که باید از این فعالیت اطلاع داشته باشیم و به آنها نیز کمک کنیم.

وی در ادامه افزود: با همین نیت بسیاری از سینماگران اعم از کارگردانان و بازیگران چهره همچون پیمان معادی، مهناز افشار و سحر دولتشاهی، بهروز افخمی و تهمینه میلانی از آنجا بازدید کرده‌اند و در مقابل دوربین مستند من نیز قرار گرفتند. زمان این مستند تا به این لحظه 30 دقیقه شده است چرا که بسیاری از دوستان که در فیلم مستندم حضور نداشتند خودشان تماس گرفتند و ابراز علاقه کردند تا بتوانند در این اثر حضور پیدا کنند. به نظرم یکی از جذابیت‌های این مستند که برای یک خیریه ساخته می‌شود همین موضوع است. شعار تبلیغاتی این سازمان خیریه با این عنوان است؛ «من هستم ،شما هم باشید»‌،که البته نام مستندم نیز همین است.

وی گفت: فیلمبرداران این اثرم احمدرضا شجاعی و معصومه صالح‌بیگی نیز هستند.

پاکروان در ادامه صحبت‌هایش اظهار کرد: طی این مدت مشغول به برگزاری بازارچه خیریه کامرانی بودم که برای اولین بار بعد از 50 سال فعالیت بنیاد خیریه کامرانی تصمیم گرفته شد که بازارچه‌ای را به راه بیندازند. بنیاد خیریه کامرانی 600 زن بی‌سرپرست و سالمند را نگهداری می‌کند که البته مراکز درمانی نیز دارد. این بنیاد خیریه کامرانی 15 درمانگاه در مناطق محروم دارد و چند بیمارستان که مختص به درمان سرطان نیز هستند. شاید مهمترین نکته این خیرین این باشد که آنها صاحبان سینما مرکزی در میدان انقلاب هستند که تمام سودی که از این سینماها دریافت می‌کنند صرف مراکز و افراد تحت پوشش خود می‌شود.

این کارگردان در پایان در ارتباط با فیلم سینمایی «نیمه‌‌شب اتفاق افتاد» که آخرین ساخته‌اش است، گفت: در این هفته پخشمان به صورت قطعی مشخص می‌شود که بر عهده چه شرکتی است و بعد از آن درخواست پروانه نمایش می‌کنم.

منبع:فارس

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها