عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

رئیس پلیس فتا: 79 درصد تبلیغات مجازی انتخابات در تلگرام انجام شد

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89258
محل سکونت : خراسان رضوی

رئیس پلیس فتا: 79 درصد تبلیغات مجازی انتخابات در تلگرام انجام شد
چهارشنبه 19 اسفند 1394  07:38 ق.ظ


 

رئیس پلیس فتا درباره این که بیشترین فعالیت‌های انتخاباتی در کدام بخش از فضای مجازی انجام شد، گفت: 79 درصد از کل فعالیت های انتخاباتی در فضای مجازی در تلگرام انجام شد و بقیه شبکه‌ها همچون فیس بوک، توئیتر و... نقش جدی نداشتند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس و فارس، سردار سید کمال هادیانفر همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر این که برای مسدود کردن تلگرام در روز انتخابات فشارهایی وارد شد یا خیر؟ با بیان این که هیچ فشاری برای محدود کردن تلگرام وجود نداشت، افزود: تنها پیش‌بینی‌هایی شده بود که اگر درگیری میان طرفداران دو نامزد یا جریان پیش آمد به شکل منطقه‌ای دسترسی را محدود کنیم که این اتفاق هم رخ نداد.  

 

وی همچنین به فعالیت‌های پلیس در حوزه پیشگیری و در دسترس بودن سه سایت پلیس فتا به صورت بین‌المللی پرداخت و اظهار کرد: 14 هزار همیار را در سال 94 ساماندهی کرده‌ایم که بیش از هشت هزار نفر آن ها در نیمه دوم سال 94 جذب پلیس فتا شدند.  هادیانفر با اشاره به این که امروز 42 درصد از پرونده های جرایم در تلگرام در حال وقوع است، در خصوص فیلترینگ تلگرام، گفت: سرور مرکزی تلگرام در خارج از کشور است و هم اکنون امکان فیلترینگ و حذف کانال درتلگرام نیست اما توافق ها و پیگیری هایی در کارگروه مصادیق مجرمانه در حال اقدام است. وی با شناسایی 310 صفحه تروریستی، خاطر نشان کرد: 259 مورد مربوط به مواردی بوده که سرورهایش در خارج از کشور بوده که  اقدامات لازم در این باره صورت گرفته ، 42 مورد به خودی خود غیرفعال شده ، 259 مورد توسط پلیس فتا حذف شده و 16 مورد در حال اقدام است.

 

 

 

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها