عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

احمدزاده: با پرسپولیس به قهرمانی آسیا فکر می‌کنم

احمدزاده: با پرسپولیس به قهرمانی آسیا فکر می‌کنم
چهارشنبه 19 اسفند 1394  04:11 ب.ظ

فرشاد احمدزاده که برای دوری از حواشی کمتر با رسانه ها به گفتگو می پردازد در گفتگو با سایت باشگاه به سوالات فان این مجموعه پاسخ داد.

به گزارش "ورزش سه"، شماره 10 موفق پرسپولیس در مورد نقطه قوت و ضعف خود در فوتبال گفت: نقطه قوتم به نظرم تکنیکم است و درباره نقطه ضعفم هم به نظر می رسد عدم رعایت تایمینگ پاس دادن باشد و خیلی دیر پاس می دهم.

فرشاد احمدزاده در ادامه در مورد سرگرمی های خود نیز اینطور گفت: روز شنبه را خیلی دوست دارم چون شور و نشاط برای یک هفته کار و تلاش دارم و سرگرمی ام هم بازی پلی استیشن است. بازی پلی استیشن و گل زدن باعث می شود روحیه خوبی بگیرم و آن را معمولا بعد از بازی ها و تمرین انجام می دهم و اوقات فراغتم را پر می کنم.

احمدزاده در پاسخی فان به دلیل ناراحتی اش در این مصاحبه گفت: چیز خاصی نیست. کمی به خاطر مریضی و بیماری است که این روزها بعضی بازیکنان پرسپولیس با آن درگیر هستند. البته به نظرم استقلالی ها این ویروس را به تیم وارد کرده اند. (با خنده)

او درباره عدد 4 و رقیبش در تیم استقلال گفت: درباره این عدد چیزی به یادم نمی آید  و رقیبم در استقلال هم میلاد فخرالدینی است که البته قدش از من خیلی کوتاهتر است. به خاطر اینکه در تراکتور با هم بودیم دوستش دارم.

وی در مورد عملکرد تیمش گفت: به هرحال در ابتدای فصل کسی فکر نمی کرد ما چنین عملکردی داشته باشیم و اکنون که جزو چهار تیم هستیم باید تلاش کنیم تا قهرمانی را به دست آوریم. من تیم همدل را بیش از تیم پرستاره می پسندم و سقف آرزویم در پرسپولیس قهرمانی در آسیاست.

احمدزاده که هنوز از اتفاقات فصل گذشته در دیدار دو تیم تراکتورسازی و نفت که منجر به از دست رفتن قهرمانی شان شد ناراحت است در ادامه صحبت هایش گفت: اگر قرار باشد به کسی کارت قرمز نشان دهم مطمئن داور دیدار فصل گذشته تراکتور برابر نفت تهران (فغانی) است. اتفاقاتی که رقم زد باعث شد دو هفته بعد از آن نیز هواداران تراکتور شب و روز گریه می کردند. امیدوارم روزی تراکتورسازی به قهرمانی برسد.

hasanvand

hasanvand
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : شهریور 1394 
تعداد پست ها : 961
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها