عضویت العربیة English
امام على علیه‌ السلام: فاطمه علیها السلام، همواره مظلوم و از حق و میراث خود محروم بود. امالى طوسى، ص 155

آغاز رقابت میان بازیگران مرد سال 94 /جعفری و غفوریان مهمان علیخانی می‌شوند

آغاز رقابت میان بازیگران مرد سال 94 /جعفری و غفوریان مهمان علیخانی می‌شوند
چهارشنبه 19 اسفند 1394  10:00 ب.ظ

برنامه «سه ستاره» با اجرا و تهیه کنندگی احسان علیخانی شب گذشته در بخش «بازیگران زن » کاندیداهای خود را معرفی کرد.
آغاز رقابت میان بازیگران مرد سال 94 /جعفری و غفوریان مهمان علیخانی می‌شوند

 امشب هم قرار است کاندیداهای یکی دیگر از مهم ترین بخش های این برنامه یعنی « بازیگران مرد» معرفی شوند. در این بخش این نام‌ها توسط هیئت انتخاب برگزیده شدند: حسن پورشیرازی ، محسن تنابنده ، امیرجعفری ، کامبیز دیرباز ، جواد عزتی ، مهران غفوریان ، رضا کیانیان و مهران مدیری.   

اما بنا به اعلام روابط عمومی «سه ستاره» ، امشب نیز احسان علیخانی میهمانان حضوری از میان کاندیداها خواهد داشت. یکی از این میهمانان امیر جعفری است که به خاطر بازی در سریال «تعبیر وارونه یک رویا» یکی از کاندیدای بخش بازیگری مرد است و دیگری مهران غفوریان است که با «در حاشیه 1و 2» مورد توجه قرار گرفت. 

«سه ستاره» با محوریت انتخاب برگزیدگان تلویزیون در سال 1394 هرشب حوالی 20 و سی روی آنتن شبکه سوم سیما می رود. این برنامه با اجرا و تهیه کنندگی احسان علیخانی هشت شب به صورت زنده کاندیداهای آثار و برنامه‌های تلویزیونی را اعلام می کند و قرار است در هشت بخش اصلی که شامل «مجری» ، «برنامه‌های ورزش و سرگرمی» ، «گزارشگران برنامه‌ای» ، «مجموعه‌های داستانی و نمایشی» ، «بازیگران مرد» ،«بازیگران زن» و دو بخش جنبی متشکل از «ورزشکاران برتر زن و مرد» این کاندیدها به مردم معرفی بشوند تا مردم با ارسال نظراتشان به سامانه پیامکی برنامه برگزیده شان را معرفی کنند. در نهایت در برنامه سال تحویل 95 با جمع بندی نتایج نظرسنجی در هر سه بخش ستاره معرفی و تندیس‌اش در حضور مهمانان مردمی که در استودیو حاضر هستند به او اهدا شود.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

mohammadtorres

mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21918
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها