عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

آغاز به کار نمایشگاه بین المللی گردشگری ITB آلمان

آغاز به کار نمایشگاه بین المللی گردشگری ITB آلمان
پنج شنبه 20 اسفند 1394  07:35 ق.ظ

پنجاهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی گردشگری ITB برلین در کشور آلمان با حضور معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آغاز به کار کرد.

 

نمایشگاه بین‌المللی گردشگری ITB آلمان با سخنرانی وزیر گردشگری مالدیو و دبیر کل سازمان جهانی جهانگردی در حضور تعداد زیادی از مقامات کشورها، سفرا، غرفه‌داران و بیش از یک هزار میهمان و مدعو از کشورهای مختلف آغاز به کار کرد.

 

وزیر گردشگری مالدیو

 

«مرتضی رحمانی موحد» معاون گردشگری سازمان نیز که برای شرکت در اجلاس مقامات گردشگری کشورهای عضو گروه جاده ابریشم و نیز بازدید از این نمایشگاه به آلمان سفر کرده است، بر اساس دعوت انجام‌ شده، دقایقی در جمع میهمانان این مراسم حضور داشت.

 

این در حالیست که سازمان منطقه آزاد کیش مدیریت پاویون کشورمان در این دوره از نمایشگاه را در فضایی به مساحت حدود ۱۲۰۰ متر مربع برعهده دارد. همچنین شهرداری تبریز و تعداد ۳۵ دفتر خدمات مسافرتی نیز در راستای معرفی ظرفیت‌های گردشگری کشورمان مهمان نمایشگاه ITB برلین هستند.

 

 

 

در این دوره از نمایشگاه همچون سال‌های گذشته که یک کشور به عنوان شریک این رویداد معرفی می‌شود، این بار کشور مالدیو بعنوان شریک، حضور فعالی داشته و برنامه‌های معرفی این کشور در مدت ۵ روز نمایشگاه اجرا می‌شود.

 

لازم به ذکر است نمایشگاه ITB برلین از چهارشنبه به مدت ۵ روز برای استفاده متخصصین و عموم مردم فعال است و پیش بینی می‌شود حدود ۲۰۰ هزار نفر از سراسر دنیا و ۸۰۰۰ خبرنگار در این محل حضور یابند.

منبع : ایرنا

 

 

 

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

khodaeem1

khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89256
محل سکونت : خراسان رضوی
دسترسی سریع به انجمن ها